Dcerka stále nesedí

Dekuji vsem za odpoved. Dcerka je dost čillá,nemyslím si, že je zaostala či postižená. Je to čiperka. Pěkně se svižně převaluje z bříška na záda a zpět. A i prdelku vystrkuje a snaží se na kolínka, ale zatím jí to nejde. Když je na bříšku zvedá hlavu a nohy, takže dělá kolébku. Pěkně i žvatlá, máma, baba, lalala...asi bude línější a ještě nesedí a neleze, ono to příjde holt později. Počkám si. Děkuji. Ještě jsem se chtěla zeptat, zda k lezení pomůže pěnový koberec (puzzle). Máme plovoučky a to se bojím, klouže to a mohla by se uhodit do hlavičky. Děkuji všem. Michaela

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Do hlavičky se nejspíš neuhodí, ale bude jí to klouzat a to se pak špatně leze. Pěnový kobereček by musel být dost velký, jakmile se lezení naučí, nebude jí stačit. To mluvení je úžasné, v tom je zas hodně napřed. Budeš vzpomínat na dobu, kdy ještě nelezla, protože pak jí nestačíš honit, aby nelezla kam nemá.

Další odpovědi:

Zlatý

Plovoučka neni vhodná na lezení, jakýkoliv koberec je lepší.

Bronzový

kupte jí nějaký kusový dětský koberec - my máme silnici, ale viděla jsem hezký žlutý s myškami :) vyplatí se investovat i do nějaké protikluzové podložky, aby se nesmykal celý ten koberec...

na lezení jsou taky dobré tzv. baby legs - takové dětské štulpny - zkuste si najít, jaké se vám budou líbit - podle mě jsou vhodnější než punčocháče, protože se vám líp přebalí plínka a na nožičky můžete dát protiskluzové ponožky nebo nechat bosé (což je vůbec nejvhodnější)

jo, a neříkejte o své dcerce, že je línější - ona opravdu není :) ona se fakt snaží, ale prostě až to bude, tak to bude ;)

Bronzový

Klídek,vše přijde.Vývoj není u každého dítěte stejný.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.