Dceři budou čistit oční kanálky,jak se to dělá a je to bolestivé?

Dcarka má 8měsíců a pořád kapeme do očí.Paní doktorka nám řekla,že pujdeme na čištění kanálků,ráda bych věděla jak se čistí čím a je-li to bolestivé,či jinak nepříjemné.Děkuji

Odpovědi
anetadela1

Já co vím od kamarádky, tak je to asi dost nepříjemný. Nevím jestli bolestivý, ale když byla její dcera na čištění, tak prý ji doktoři řekli ať čeká na chodbě, aby to psychicky zvládla. Dítě asi hodně brečelo, protože ona prý brečela taky jak jí to bylo líto.

Nechci vás strašit, děti často brečí jen proto, že jsou pevně drženi, aby se nehýbaly. Takže asi takhle no.....

KIJIR

Dobrý den,já vám mohu jen z vlastní zkušenosti potvrdit,že když jsem tam byla se synem opravdu mi pan doktor řekl,že mám zůstat na chodbě,že maminkám většinou nedoporučují být u toho.Ale jak to porobíhá tedy nevím,ale malý brečel jen vevnitř a když mi ho donesli tak byl už klidný a nic na něm nebylo vidět.Myslím že se nemusíte bát:) je to celkem rychle hotové:)