smoulinkaq

Dcera odjela do ciziny s dětmi ani sme otom nevěděli. Vnučka byla u nas 10.let Psali jsmé na uřad pro ochranu děti,bo

tady byli tyrané. NIC se nezměnilo,vnučka už nam nesmi zavolat. Nesmi zvednout telefon jak volamé. Nepiše už dopisy. Přitom ji moc chybimé jak napsal uřad. Co mamé udělat abychom měli s vnučkou zas kontakt? Prosim poradte děkuju

Nejlepší odpověď
Drap

Asi toho moc udělat nemůžete. Vnučka má rodiče, a pokud by se o ně nestarali, tak by o tom musel rozhodnout soud příslušné země. I pokud by padlo nějaké soudní rozhodnutí, je pravděpodobnost, že by vám byla vnučka svěřena do péče minimální.

Další odpovědi
anonym

Bohužel prarodiče nemají zákonný nárok na styk s vnoučaty.
Pouze kdyby dcera nebo oba rodiče vnučky byli omezeni soudně ve výkonu rodičovských práv , mohli byste požádat o upravení styku s vnučkou nebo
o svěření vnučky do vaší péče.
Také dost záleží v jaké zemi se rodina dcery s vnučkou nachází, protože
s některými úřady určitých zemí se dá jednat a jinde to jde hůř.
Doplňuji:
Kolik vás užívá tuto poradnu pod jedním nickem?

smoulinkaq
Dobrý den mam problém pišu si s dospělým chlapem na W-mailu přes 9.roku který mi on osobě neřekl skoro nicale on vi omě

Braník

kdo jsi?http://ww­w.odpovedi.cz/o­tazky/kvuli-nemoci-jsem-sel-do-invalidniho-plneho-duchodu-za-nemoc-nikdo-nnemoze-po-urazu-dcery-se-mi-nemoc-vratila-rozhod
bud jsi šmoulinka nebo jsi chlap!