Dcera ma exekuci a nastup trestu je zatim hlasena u nas nic nem vse byte je moje muzu exekutor jedna i kdyz je zavrena

Nejlepší odpověď
miki69

Pozor na to, exekutor může vzít věci i když je prokázáno , že se v bytě zdržuje delší dobu. A když je tam hlášena k pobytu nic mu nepřekáží k zabavení věcí . Jediná rada – všechno z bytu pryč.

Další odpovědi
Jsemtady

Notáře a sepsat své věci – musí to být doložené úředně, soupis pak předat exekutorovi a je to. Také je dobré se obrátit na místní úřad s tím, že si nepřejete aby u vás bydlela. Je jedno jestli exekutor přijde teďkon nebo až se vám vrátí udělat to chce pro klid stejně.