Dcera je odhlášená z trvalého pobytu u nás,má dluhy a nemá vyměněnou občanku. Může exekuce přijít na nás? Co máme dělat?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Na „evidenční adresa“ exekutora nezajímá.

Pokud se bude DOMNÍVAT, že má u vás svůj majetek, může Vás navštívit a vy pak budete mít práci s dokazováním, že majetek je Váš a ne dcery.

Záleží jen na exekutorově „fantazii“, když to napíšu hodně slušně.

Další odpovědi
hanny 2

Asi záleží na tom,jaké je datum odhlášení trvalého pobytu u vás a kdy nadělala ty dluhy.