sejtanka

Dcera dělá v úterý řidičské zkoušky,pokud je zdárně udělá,nevíte za jak dlouho si bude moci jít pro řidičák?

Když jsem dělala před X lety já ,byly to tři dny od složení zkoušky,teď to prý trvá až dva týdny.

Nejlepší odpověď
Drap

Jak na kterém obvodě, zpravidla to trvá 10 – 20 dní.Vyjímečně to může být i déle.

Další odpovědi
hanulka11

Také jsem slyšela že na to mají až 20dní.
Doplňuji:
někde si za rychlé vyřízení zaplatíte
http://www.ku­rim.cz/cs/obcan/mes­tsky-urad/pravidla-a-navody/vyrizeni-ridicskeho-prukazu.html

Michal Kole

Myslím, že hned jak bude mít papír z autoškoly, tak hned může jít na dopravní insperktorát si zažádat o vydání řidičského oprávnění předloží výsledek zkoušky a do 20 dnů má řidičský průkaz

Zdroj: http://portal­.gov.cz/wps/por­tal/_s.155/6966/_s­.155/708/place?u­zel=66&POSTUP_ID=67&PR­VEK_ID=143

venkovan

Koukám, že se těšíte jak se budete hovět v sedadle spolujezdce a kochat krajinou. Já taky jak jsem mohl, dítě šlo za volant (prakticky večer přišlo s řidičákem a druhý den hned jelo do dopravní špičky v Praze aby se co nejrychleji otrkalo).
A jak tu jiní píší. Žádat by měla co nejdříve kdy jí oznámí, že zkoušky složila (předpokládám a přeji aby šla již ve středu). Alespoň bude na silnici zas o jednu dívku víc a bude se na co dívat. Ty kyselé obličeje řidičů v zácpách a kolonách mne nebaví.

dědapetr

Podle velikosti obce od třech týdnů.

anonym

Já je dostala hned ten den odpoledne,ale byl rok 1977.

Ella

dělala jsem zkoušky minulý rok v prosinci a bylo to takhle – inspektor řekl, že jsem prošla a můžu přijít podat žádost o řidičský průkaz. Hned druhý den jsem si zašla na Odbor dopravy, zaplatila a podala žádost a do čtrnácti dnů mi napsali, že je hotovo a můžu si přijít vyzvednout řidičák. A to byla doba, kdy si lidé hromadně chodili žádat o nové řidičáky… takže čtrnáct dní je krásný výkon =)

PS: Přeji vaší dceři hodně štěstí!