Bronzový

Dcera dělá v úterý řidičské zkoušky,pokud je zdárně udělá,nevíte za jak dlouho si bude moci jít pro řidičák?

Když jsem dělala před X lety já ,byly to tři dny od složení zkoušky,teď to prý trvá až dva týdny.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jak na kterém obvodě, zpravidla to trvá 10 - 20 dní.Vyjímečně to může být i déle.

Další odpovědi:

Zlatý

Také jsem slyšela že na to mají až 20dní.
Doplňuji:
někde si za rychlé vyřízení zaplatíte
http://www.kurim.cz/…

Zlatý

Myslím, že hned jak bude mít papír z autoškoly, tak hned může jít na dopravní insperktorát si zažádat o vydání řidičského oprávnění předloží výsledek zkoušky a do 20 dnů má řidičský průkaz

Zdroj: http://portal.gov.cz/wps/porta l/_s.155/6966/_s.155/708/place ?uzel=66&POSTUP_ID=67&PRVEK_ID =143

Zlatý

Koukám, že se těšíte jak se budete hovět v sedadle spolujezdce a kochat krajinou. Já taky jak jsem mohl, dítě šlo za volant (prakticky večer přišlo s řidičákem a druhý den hned jelo do dopravní špičky v Praze aby se co nejrychleji otrkalo).
A jak tu jiní píší. Žádat by měla co nejdříve kdy jí oznámí, že zkoušky složila (předpokládám a přeji aby šla již ve středu). Alespoň bude na silnici zas o jednu dívku víc a bude se na co dívat. Ty kyselé obličeje řidičů v zácpách a kolonách mne nebaví.

Zlatý

Podle velikosti obce od třech týdnů.

Já je dostala hned ten den odpoledne,ale byl rok 1977.

Stříbrný

dělala jsem zkoušky minulý rok v prosinci a bylo to takhle - inspektor řekl, že jsem prošla a můžu přijít podat žádost o řidičský průkaz. Hned druhý den jsem si zašla na Odbor dopravy, zaplatila a podala žádost a do čtrnácti dnů mi napsali, že je hotovo a můžu si přijít vyzvednout řidičák. A to byla doba, kdy si lidé hromadně chodili žádat o nové řidičáky... takže čtrnáct dní je krásný výkon =)

PS: Přeji vaší dceři hodně štěstí!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.