Dcera, čtyři roky, má týden spíš v noci horečky 40, jiné příznaky nemá, jsme v cizině, bere paracare a deprim suspension

nevime co ji je a mame o elisku strach

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Hádám, že u lékaře jste byli... Horečka provází téměř všechny nemoci, takže je to pro laika těžké uhodnout :-(
Může jít o virus, ale to by se asi projevilo ještě průjmem, rýmou , kašlem... Bakterie - podobné...
Zánět středního ucha se projevuje horečkou a teplotou. Možná by Elišce mohly ještě růst třeba zadní zoubky...
Určitě doporučuji hodně moc pít, jíst šťavnatou zeleninu, ovoce...
Kamarádce prý na snížení teploty pomáhají namočené ponožky.
Držím palce!

Další odpovědi:

Pokročilý

může jít o malárii, pokud se nacházíte v nebezbečné oblasti. ihned do nemocnice!

Bronzový

Pokud jste u lékaře ještě nebyli, tak tam běžte okamžitě, protože pokud už to trvá týden, je to hodně...

Pokročilý

Když jsem byla malá, tak jsem taky mívala vysoké teploty, a to bez příčiny. Nic mi nebylo. Mě zabíral a zabírá dodnes Acylpyrin a "potírání" celého těla mokrým vlažným (až studeným) ručníkem. Ta teplota se jakoby z těla vytáhne. Ale pokud už to trvá takto dlouho, určitě lékaře. Může mít někde v těle skrytý zánět, který se jinak nemusí projevit. Mě taky při těchto teplotách vždycky testovali na zánět mozkových blan a meningoka (už si teda nepamatuju, jak)
Když mi byl rok, tak jsem dokonce zůstala v bezvědomí. Takže neváhejte a běžte k lékaři.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.