výr

Dcera chce nám koupit k Vánocům nový fotoaparát. Co máme udělat, aby se neurazila, že ho jako drahý dárek nechceme.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak buďte rádi, že vás chce dcera podarovat. Asi to promyslela a chce vám udělat radost. Můžete jí ale nabídnout , že se budete polovinou podílet -jestli na to přistoupí.
Pokud děti dobře vydělávají -rádi dopřejí rodičům pěkný dárek .Já bych to nijak neřešila. Vždyť jste jí toho koupili za život dost, tak jí to dopřejte.
Doplňuji:
Jen doplníma to je jen můj názor..je lepší jeden pěkný dárek než spousta blbostí …to by vás potěšilo víc?

Další odpovědi
Mili @

Já bych to nechala asi být! Chce vás za každou cenu potěšit!
Jinak pokud je rozumná, tak jít s ní a buď přispět nebo vybrat něco levnějšího…

Terryle

Nechte ji. Kdyby si to nemohla a nechtěla dovolit, kupovat vám ho nebude.

Nebo jestli chcete, aby mermomocí ušetřila, zkuste se podívat po foťácích sami, vybrat si nějaký levnější a pak jí nadhodit, že se vám opravdu hodně líbí tenhle a že by vám fakt moc vyhovoval…

mojitek

Priklanim se k vyse zminovanym radam.Chce li vam neco takoveho koupit,tak ji to umoznete.Jsou lide,kteří koupí darku milovane osobe udelaji potazmo radost i sami sobe.Neco podobneho jsem resil i s nasima.Ja jsem byl rozhodnut ze jim urcitou vec koupim,ale udelal jsem tu chybu,ze jsem jim o tom dopredu rekl.Striktne to odmitali,ze je to drahe,ze to nevyuziji..at­d.Uplne mi tim zkazili Vanoce. Neudelejte stejnou chybu a doprejte dceri udelat to co udelat chce…