Avatar uživatele
výr

Dcera chce nám koupit k Vánocům nový fotoaparát. Co máme udělat, aby se neurazila, že ho jako drahý dárek nechceme.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, hanulka11 před 4883 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Tak buďte rádi, že vás chce dcera podarovat. Asi to promyslela a chce vám udělat radost. Můžete jí ale nabídnout , že se budete polovinou podílet -jestli na to přistoupí.
Pokud děti dobře vydělávají -rádi dopřejí rodičům pěkný dárek .Já bych to nijak neřešila. Vždyť jste jí toho koupili za život dost, tak jí to dopřejte.
Doplňuji:
Jen doplníma to je jen můj názor..je lepší jeden pěkný dárek než spousta blbostí …to by vás potěšilo víc?

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mili @

Já bych to nechala asi být! Chce vás za každou cenu potěšit!
Jinak pokud je rozumná, tak jít s ní a buď přispět nebo vybrat něco levnějšího…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Nechte ji. Kdyby si to nemohla a nechtěla dovolit, kupovat vám ho nebude.

Nebo jestli chcete, aby mermomocí ušetřila, zkuste se podívat po foťácích sami, vybrat si nějaký levnější a pak jí nadhodit, že se vám opravdu hodně líbí tenhle a že by vám fakt moc vyhovoval…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Priklanim se k vyse zminovanym radam.Chce li vam neco takoveho koupit,tak ji to umoznete.Jsou lide,kteří koupí darku milovane osobe udelaji potazmo radost i sami sobe.Neco podobneho jsem resil i s nasima.Ja jsem byl rozhodnut ze jim urcitou vec koupim,ale udelal jsem tu chybu,ze jsem jim o tom dopredu rekl.Striktne to odmitali,ze je to drahe,ze to nevyuziji..at­d.Uplne mi tim zkazili Vanoce. Neudelejte stejnou chybu a doprejte dceri udelat to co udelat chce…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek