Dcera 15 let má podezření na helikobakterii, mám mít strach? Čekáme na výsledky odběrů krve.

Odpovědi
Mili @

Napsala jsem asi Vám odpověď. podívejte se do rubriky ZDRAVÍ.
Jinak přeji opravdu jen to zdraví!

hanulka11

jak píše Milli je to velmi nepříjemné onemocnění předcházející tvorbě vředů . Doufám že v 15 letech to vaše dcera mít nebude. Držím palečky.

AJUNKA

Měla jsem tento bacil taky , ale prý je sporné , zda léčit , či ne . Léčba je antibitotiky. Můj gastrolog mě začal léčit , až když byly při tomto další gastro. problémy. Jinak by to nechal být.