Dáváte v obchodech spropitné?

kolik a je to něčím podmíněné?

Nejlepší odpověď
baghira

V obchodech ne. Spropitné se dává jen tam, kde je ti poskytované něco jako osobní péče (číšník, možná ta kadeřnice), nebo když pro tebe někdo něco udělá nad rámec svých povinností (taxikář ti odnese kufr z auta až k domu).

Další odpovědi
hanulka11

jen u kadeřnice a v restauraci

podle spokojenosti někdy víc někdy míň

lexx

Nedávám nikdy, nikomu a nic, co zrušili haléře stejně si to zaokrouhlují. nahoru.

janek66

V obchodě ne.Jediné místo kde dávám spropitné mimo restaurace je stánek se zmrzlinou u Kauflandu.Místo 18 dám 20kč.Slečna se hezky usměje, já mám radost že jsem ji udělal malou radost a ještě si pochutnám na pořádné porci dobré zmrzliny. 🙂