Dáváte si pozor na býky aby vás nezabili?

http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/175647/roz­zureny-byk-nechtel-na-jatka-utekl-a-udupal-muze-54.html
Zde je důkaz toho jak jsou býci nebezpeční!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Jiná možnost

Doplňuji:
Článek číst nehodlám – nečtu bulvární plátky. Jinak býložravci jsou člověku všeobecně více nebezpeční než masožravci. Podívejte se, že v Africe má na svědomí nejvíce lidských životů hroch obojživelný a buvol kapský. Dále nosorožci, ale i sloni. Masožravci bývají spíše na konci žebříčku.

Další odpovědi
Rocker

Ne

Doplňuji:
Žádné býky v okolí nemáme.Ale je tu dost volů:-)

Sůwa

Jiná možnost

Tady v Praze nějak býky běžně nepotkávám, takže si na ně pozor dávat nemusím, ale tomu zmíněnému býkovi se nedivím. Kdo by taky chtěl na jatka …

anonym

Ano

Ano,dávám si na ně majzla,proto že jsem přežil napadení býkem a řeknu vám,že jen pud sebezáchovy mne zachránil . Nějaké podlitiny,kousek ulomené kosti se srovnaly ,ale psychicky už ne. Kvůli tomu jsem odešel ze zemědělství(nejen kvůli tomu). Když čtu takové to příspěvky,vyskakuje mi husí kůže. Kdo to neprožil a přežil,neuvěří.

Lucijej

Jiná možnost

Za mě osobně se tomu býkovi ani nedivím. Kdo ví, jak se ten člověk ke zvířatům choval, to že jsou určená na porážku ještě neznamená, že se s nima nemusí šlušně zacházet.

Já si hlavně hlídám tří- a vícehlavé saně. Dvouhlavé se ubráním, ale tříhlavá už je fakt moc :o)

Drap

Jiná možnost

Pokud nepracuješ v zemědělství, tak se s býkem vlastně ani nesetkáš. Daleko větší pozor si v dnešní době musí dávat člověk pozor na voly.

Damiana

Jiná možnost

Býk mi nevadí. Mám strach z vola nebo obyčejné slepice. Vytočit dovede i pořádné prase.

honza19hk

Ne

Doplňuji:
ikdkyž máme velkostatek a býky tam máme,tak mě tedy ještě nenabral.
ošem nabodla mě koza.

mosoj

Jiná možnost

Bejci jsou mně putna, ale volů, hlavně na silnici, se bojím !

fablen

Jiná možnost

Sledujeme doma pravidelně Býčí rodea na Sport2 a do hlediště by mě nedostali ani násilím. Každý druhý tam kulhá nebo je bez zubů. A frajery v kloboucích (bez přileb) nepochopím vůbec.
Doplňuji:
…kulhají tam jezdci, nikoliv diváci 🙂