Dáváte si pozor na býky aby vás nezabili?

http://www.blesk.cz/…
Zde je důkaz toho jak jsou býci nebezpeční!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 10% Ne 20% Jiná možnost 70%

Nejlepší odpověď

Jiná možnost

Doplňuji:
Článek číst nehodlám - nečtu bulvární plátky. Jinak býložravci jsou člověku všeobecně více nebezpeční než masožravci. Podívejte se, že v Africe má na svědomí nejvíce lidských životů hroch obojživelný a buvol kapský. Dále nosorožci, ale i sloni. Masožravci bývají spíše na konci žebříčku.

Další odpovědi:

Stříbrný

Ne

Doplňuji:
Žádné býky v okolí nemáme.Ale je tu dost volů:-)

Zlatý

Jiná možnost

Tady v Praze nějak býky běžně nepotkávám, takže si na ně pozor dávat nemusím, ale tomu zmíněnému býkovi se nedivím. Kdo by taky chtěl na jatka ...

Zlatý

Ano

Ano,dávám si na ně majzla,proto že jsem přežil napadení býkem a řeknu vám,že jen pud sebezáchovy mne zachránil . Nějaké podlitiny,kousek ulomené kosti se srovnaly ,ale psychicky už ne. Kvůli tomu jsem odešel ze zemědělství(nejen kvůli tomu). Když čtu takové to příspěvky,vyskakuje mi husí kůže. Kdo to neprožil a přežil,neuvěří.

Zlatý

Jiná možnost

Za mě osobně se tomu býkovi ani nedivím. Kdo ví, jak se ten člověk ke zvířatům choval, to že jsou určená na porážku ještě neznamená, že se s nima nemusí šlušně zacházet.

Já si hlavně hlídám tří- a vícehlavé saně. Dvouhlavé se ubráním, ale tříhlavá už je fakt moc :o)

Zlatý

Jiná možnost

Pokud nepracuješ v zemědělství, tak se s býkem vlastně ani nesetkáš. Daleko větší pozor si v dnešní době musí dávat člověk pozor na voly.

Zlatý

Jiná možnost

Býk mi nevadí. Mám strach z vola nebo obyčejné slepice. Vytočit dovede i pořádné prase.

Stříbrný

Ne

Doplňuji:
ikdkyž máme velkostatek a býky tam máme,tak mě tedy ještě nenabral.
ošem nabodla mě koza.

Zlatý

Jiná možnost

Bejci jsou mně putna, ale volů, hlavně na silnici, se bojím !

Bronzový

Jiná možnost

Sledujeme doma pravidelně Býčí rodea na Sport2 a do hlediště by mě nedostali ani násilím. Každý druhý tam kulhá nebo je bez zubů. A frajery v kloboucích (bez přileb) nepochopím vůbec.
Doplňuji:
....kulhají tam jezdci, nikoliv diváci :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.