Avatar uživatele
anonym

Dáváte si pozor na býky aby vás nezabili?

http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/175647/roz­zureny-byk-nechtel-na-jatka-utekl-a-udupal-muze-54.html
Zde je důkaz toho jak jsou býci nebezpeční!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, fablen, anonym před 4339 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jiná možnost

Doplňuji:
Článek číst nehodlám – nečtu bulvární plátky. Jinak býložravci jsou člověku všeobecně více nebezpeční než masožravci. Podívejte se, že v Africe má na svědomí nejvíce lidských životů hroch obojživelný a buvol kapský. Dále nosorožci, ale i sloni. Masožravci bývají spíše na konci žebříčku.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rocker

Ne

Doplňuji:
Žádné býky v okolí nemáme.Ale je tu dost volů:-)

Upravil/a: Rocker

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Jiná možnost

Tady v Praze nějak býky běžně nepotkávám, takže si na ně pozor dávat nemusím, ale tomu zmíněnému býkovi se nedivím. Kdo by taky chtěl na jatka …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

Ano,dávám si na ně majzla,proto že jsem přežil napadení býkem a řeknu vám,že jen pud sebezáchovy mne zachránil . Nějaké podlitiny,kousek ulomené kosti se srovnaly ,ale psychicky už ne. Kvůli tomu jsem odešel ze zemědělství(nejen kvůli tomu). Když čtu takové to příspěvky,vyskakuje mi husí kůže. Kdo to neprožil a přežil,neuvěří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Jiná možnost

Za mě osobně se tomu býkovi ani nedivím. Kdo ví, jak se ten člověk ke zvířatům choval, to že jsou určená na porážku ještě neznamená, že se s nima nemusí šlušně zacházet.

Já si hlavně hlídám tří- a vícehlavé saně. Dvouhlavé se ubráním, ale tříhlavá už je fakt moc :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jiná možnost

Pokud nepracuješ v zemědělství, tak se s býkem vlastně ani nesetkáš. Daleko větší pozor si v dnešní době musí dávat člověk pozor na voly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Jiná možnost

Býk mi nevadí. Mám strach z vola nebo obyčejné slepice. Vytočit dovede i pořádné prase.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Ne

Doplňuji:
ikdkyž máme velkostatek a býky tam máme,tak mě tedy ještě nenabral.
ošem nabodla mě koza.

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Jiná možnost

Bejci jsou mně putna, ale volů, hlavně na silnici, se bojím !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

Jiná možnost

Sledujeme doma pravidelně Býčí rodea na Sport2 a do hlediště by mě nedostali ani násilím. Každý druhý tam kulhá nebo je bez zubů. A frajery v kloboucích (bez přileb) nepochopím vůbec.
Doplňuji:
…kulhají tam jezdci, nikoliv diváci 🙂

Upravil/a: fablen

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek