hanulka11

Dáváte si dělat fotky z dovolené?

Nebo je máte uloženy jen v počítači, nebo na nosičích?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já mám skoro všechny v el. podobě. Buď v počítači nabo na kartách zálohované.
Manželka občas nějaké chce udělat, ty však netisknu a necháváme je udělat ve fotoslužbě z karty.

Další odpovědi
mosoj

Oj, joj, tak to by bylo pro mě velké pokoření. Fotky když potřebuji, nebo hlavně potřebují jiní, si tisknu sám !

Většinou je mám ale v elektronické podobě ve fotorámečku nebo elektronickém fotoalbu. To mám na chlubení pro přátele kteří nemají PC.

Jinak jak jste si jistě všimli mám fotky uložené na několika netových fotogaleriích a dávám odkazy komu potřebuji. Nyní je cpu i na Facebook.