Zlatý

Dáváte ramínka ve skříni a kladiva v dílně stejným směrem?

Samozřejmě, nic mi do toho není. Já jen koumám, jestli je to normální, nebo je chyba ve mně ( já to tak dělám ). :-)
Doplňuji:
Ramínka dávám jedním směrem, ale i šaty na nich a mám to rozdělené podle typů. Kladiva jsou ( stejně jako ostatní nářadí ) zavěšena podle velikosti a nosem stejným směrem. Tak je to. Jsem moc ráda, že v tom nejsem sama... :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Chyba je v tobě - já to dělám taky - přijde mi to logické. ;-)

Další odpovědi:

Zlatý

Ramínka ve skříni taktéž jedním směrem a ještě k tomu oblečení na ramínkách podle barev : od bílé až po černou. Myslím si, že je to zcela v pořádku. :-)

Zlatý

Čeče, dyk já ani nevím, nač se ptáš!! )) Tedy ne.

Bronzový

Úplně stejně, je to praktické, když bereš kladívko, tak jedním směrem a nemusíš přetáčet nářadí.

Bronzový

Rovnám úplně všechno a když mám něco v lichým počtu a nevychází mě to tak jsem hrozně nervozní. :D

Stříbrný

Kladiva srovnaný mám ale hlavně podle velikosti,u ramínek to neřešim.

Zdaleka v tom nejsi sama. Je to tak přece praktičtější. Dělám to tak úplně automaticky a obrácené ramínko, nebo nářadí rukojetí nebo násadou ode mne mne pokaždé naštvalo.

Zlatý

čo je to kladivo?

;)

obávam sa, že nejaký nechutný nástroj na spôsobenie úrazu.
toho sa radšej ani nechytať.

jediné, čo mám zrovnané, sú knihy - podľa žánrov.

Pokročilý

Ramínka neřeším a kladiva mám v šupleti na přeskáčku (hlava a rukovjeť), jinak by se převažovala a nešlo by otevřít šuple.

Bronzový

ramínka mi jsou u zadku, jak jsou naskládáné ve skříni a kladiva celkem také. prostě jsou na jednom místě a podle potřeby si vyberu kladivo, které bude nejlepší pro danou práci... Perfekcionalizmus nesnáším a netoleruji to. To neznamená, že bych měl doma bordel jen mám svůj systém.

Bronzový

Samo sebou, líp to vypadá a kladivo mně nespadne na nohu, když vím jak je zavěšené.

Diskuze k otázce

Bronzový

gagaga

ja taky :)... i hrnicky
a mam jeste mnohem vic takovejch " uchylek "
nikdy bych napr. nedala obleceni na vesak do skrine, ktere bylo i kdyby trebas jednou nosene ..i vecerni saty, vsechno proste bud pak peru, nebo necham vycistit... nedovedu si predstavit, ze by tam ty " breberky " ze satu, nebo obleku lezly jeste nekolik mesicu ..
ja tedy breberky ( bakterie ) nevidim, ale predstavuji si je :)
a boty..podrazky take neustale myji .. :)
ale na druhou stranu chodim v byte v botech :) , i navstevy ( ty musi ) :) ..mam ale vsude dlazbu , ktera se perfektne smyva a leskne
a po kazde navsteve myji hned umyvadla a wc .. :)
ale oni to nevedi :)
-iv-

Zlatý

Sůwa

Taky mám těch úchylek víc, ale v čistotnosti to rozhodně není. Já začnu zběsile gruntovat až když má přijít na návštěvu dcera a ta naštěstí moc často nechodí, protože má dvě mimina. Jenže věnovala jsem jí letos chalupu s vybavenou dílnou a vnuk mi řekl " babi, je dobře, že už tam nejezdíš, s dílnou bys spokojená nebyla". Každý jsme holt na něco ujetý ... :-)

Bronzový

gagaga

:) tak to tam vazne radsi nejezdete .. :)
dceri by se urcite nelibilo, kdyby jste ji tam kladivka zacala prerovnavat podle svyho :o
to nesmite !
to ale vite jiste sama .. :)

Zlatý

Sůwa

Obě to víme, takže všeobecná spokojenost :-)

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 926
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.