Zlatý

Dáváte přednost umělému nebo živému stromečku ?

A proč to tak je?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Živý!! Jeho neodolatelná vůně trvá po mnoho dnů :-)

Další odpovědi:

já roky toužila po živém,loni jsme s mužem sháneli a sehnali,ale byl to obr,pak bylo skoro nemožné ho dostat domů,když se nám to podařilo a chtěli jsme ho zdobit čtyřikrát jsem musela do obchodu dokupovat banky,pořád jich bylo málo,a když bylo po svátcích tak celý opadal a ten binec,tak ted už zase jen umělý,ale máme na to pěknou humornou vzpomínku,připadali jsme si jako Pat a Mat

Bronzový

Živý...protože nádherně provoní obývák tou vánoční vůní jehličí...

Bronzový

Já tomu živému,protože to krásně voní.Umělé stromečky jsou některé moc pěkné,ale živej je živej.

Bronzový

My máme každý rok stromeček umělý. Jednou jsme měli živý. Má to své kouzlo a příjemnou lesní vůni, ale opadalo všechno jehličí a bylo úplně všude. :-D Přemýšlím, že bychom letos mohli zase ozdobit nějaký ten živý stromeček. Ta atmosféra je prostě úžasná.

Zlatý

Také živý i když se přiznám já bych raději umělý.Jehličí máme všude,díky pejsance která to roznáší v kožichu.

Zlatý

My máme umělý stromeček, který vydrží dlouho.
Ale jinak pro tu vůni a krásnou atosféru máme ve vázách živé větvičky také ozdobené.

Zlatý

za mých mladých let měl tatínek průkazku bývalého lesáka, tudíž jsme si mohli opatřit živý - dokázal vytipovat strom nějakým způsobem závadný, který by šel stejně za chvíli sám do kytek. Pak jsme koupili umělý, je přece jenom ekologičtější, a byt navoněli jen živými větvičkami. Dnes si děláme vánoce jen s mámou a sestrou a místo stromku nám stačí jen větvičky ve váze. Však vono to Ježíškoj dojde :{))>

Zlatý

Moje babicka vzdy ozdobila zive vetvicky pernickama a cokoladou,loni jsem to tak udelala take,jinak davam prednost umelemu.Mi rodice maji kazdy rok zivy stromecek.

Živý je holt živý.Ta vůně a může se pak dlouho uklízet jehličí,dobře hoří,prostě kouzlo.
A ty kouzelné honičky s nepříčetným hajným....
Celý rok se tomu pak dojatě usmíváme a těšíme se na další Vánoce.

Bronzový

Živý je krásný, voňavý a má svoje čaro, my ale máme umělý, šetříme přírodu.. :)

Stříbrný

Živý stromeček.

Bronzový

Vždycky jsmě měli živý stromeček - borovičku nebo jedličku. Co jsou děti z domu, zdobím už jenom větve ve vázách, na provonění to taky stačí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.