Larissa

Dáváte přednost smutnějším, nebo veselejším barvám?

Já jsem vždy pro smutnější, jelikož mi dávají takový zvláštní pocit klidu. Proč vy těm svým?

Nejlepší odpověď
www

Nevím, co jsou smutné a veselé barvy.
Každému se zkrátka líbí tyto barvy, jinému zase jiné. Třeba „smutná“ černá je v některých případech použití velmi elegantní, ap.
Mám rád všechny barvy.

Další odpovědi
badisko

Zelena ..Modra ..Cerna ..seda…proc protoze mi slusi ..:D a casto chodim do prirody takze nechci byt viden ..ale videt. Zarive barvy zver zbytecne plasi …jsem proste prirodni typ ..ale zase ne zadnej skautik nebo neco podobneho ..:D..jen rad stopuji a pozoruji zver a veci kolem …

Drap

Jak kdy a jak na co. Oblíbené jsou zelená a červená

I_hate

Podle nálady.