roxy52

Dáváte přednost dovolené u moře,nebo máte radost s rybníku v ČR ??

Nejlepší odpověď
ten který je

Moře mi moc neláká,mám raději hory.Samozřejmně vykoupat se v moři je super ale kde je na pláži od vás nalevo rodinka paní Novákové,napravo Vomáčkovi ze Žižkova a za zády Homolkovi tak to opravdu ne.

Další odpovědi
mosoj

Asi budu nepochopen, ale u moře jsem ještě nebyl. Svoji dovolenou a nejenom dovolenou trávím nejraději sám na tůrách po našich horách a nejraději tam kde je co nejméně lidí. Vezmu batoh, foťák pořádné boty a jdu. Trávit dovolenou u moře na přelidněné pláži nikdy nebylo moje přání. Když už tak
někde kde není moc lidí a ne na jednom místě. Já vím, že by to teď šlo ale zase já na to již nemám fyzicky !! Nejvíce mě může rozhodit nabídka cestovní kanceláře na pobyt u moře !!, která vyjmenovává kolik je v hotelu bazenů. Můj spolužák s manželkou takto jezdí na tůry na hory do ciziny, vylezli i na Ararat. Minulý rok dělali trasu z Pakistánu až do Pekingu po svých a jak se dalo za 30 dní ( mají fantastické zážitky). Když se vrátí tak jeho manželce sleze kůže s chodidel !! To by se mně také líbylo a dříve bych na to fyzicky měl bez problémů – bohužel.
Doplňuji:
oskar : Jako rodilý šumavák dávám palec.

panenka

I když je moc pěkné koupání u moře raději dávám přednost naším rybníkům.U nás v ČR jsou velmi pěkné místa kám se dá zajet okoupat a podívat.

oskar

Dovolenou,už mám naplánovanou kolo a Šumava.U moře jsem byl jednou.

vecernice

Jednoznačně u moře,mám ho radši než rybník.Všechno je to o koupání,kterého si u nás moc neužiju.Mám dost málo času a proto,když si můžu vybrat tak se rozhodnu pro to slané koupání.

Ewush

Moře miluji, hlavně tam, kde můžu šnorchlovat atd, ale když nejsou finance, je krásně i v Pasohlávkách :) Doporučuji!

lorja

U moře jsem byla se synem jedenkrát ve Španělsku.Byl to můj sen a ten jsem si splnila.Jinak trávím dovolenou v naší krásné zemi a po cizině netoužím.

nikolkap

Každé místo má něco do sebe.Mě se líbí oboje ale u moře jsem ještě nebyla tak tet mě asi láká víc.