Avatar uživatele
roxy52

Dáváte přednost dovolené u moře,nebo máte radost s rybníku v ČR ??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, rynek878 před 5040 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Moře mi moc neláká,mám raději hory.Samozřejmně vykoupat se v moři je super ale kde je na pláži od vás nalevo rodinka paní Novákové,napravo Vomáčkovi ze Žižkova a za zády Homolkovi tak to opravdu ne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Asi budu nepochopen, ale u moře jsem ještě nebyl. Svoji dovolenou a nejenom dovolenou trávím nejraději sám na tůrách po našich horách a nejraději tam kde je co nejméně lidí. Vezmu batoh, foťák pořádné boty a jdu. Trávit dovolenou u moře na přelidněné pláži nikdy nebylo moje přání. Když už tak
někde kde není moc lidí a ne na jednom místě. Já vím, že by to teď šlo ale zase já na to již nemám fyzicky !! Nejvíce mě může rozhodit nabídka cestovní kanceláře na pobyt u moře !!, která vyjmenovává kolik je v hotelu bazenů. Můj spolužák s manželkou takto jezdí na tůry na hory do ciziny, vylezli i na Ararat. Minulý rok dělali trasu z Pakistánu až do Pekingu po svých a jak se dalo za 30 dní ( mají fantastické zážitky). Když se vrátí tak jeho manželce sleze kůže s chodidel !! To by se mně také líbylo a dříve bych na to fyzicky měl bez problémů – bohužel.
Doplňuji:
oskar : Jako rodilý šumavák dávám palec.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

I když je moc pěkné koupání u moře raději dávám přednost naším rybníkům.U nás v ČR jsou velmi pěkné místa kám se dá zajet okoupat a podívat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Dovolenou,už mám naplánovanou kolo a Šumava.U moře jsem byl jednou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Jednoznačně u moře,mám ho radši než rybník.Všechno je to o koupání,kterého si u nás moc neužiju.Mám dost málo času a proto,když si můžu vybrat tak se rozhodnu pro to slané koupání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ewush

Moře miluji, hlavně tam, kde můžu šnorchlovat atd, ale když nejsou finance, je krásně i v Pasohlávkách :) Doporučuji!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

U moře jsem byla se synem jedenkrát ve Španělsku.Byl to můj sen a ten jsem si splnila.Jinak trávím dovolenou v naší krásné zemi a po cizině netoužím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nikolkap

Každé místo má něco do sebe.Mě se líbí oboje ale u moře jsem ještě nebyla tak tet mě asi láká víc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek