Bronzový

Dáváte přednost dovolené u moře,nebo máte radost s rybníku v ČR ??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Moře mi moc neláká,mám raději hory.Samozřejmně vykoupat se v moři je super ale kde je na pláži od vás nalevo rodinka paní Novákové,napravo Vomáčkovi ze Žižkova a za zády Homolkovi tak to opravdu ne.

Další odpovědi:

Zlatý

Asi budu nepochopen, ale u moře jsem ještě nebyl. Svoji dovolenou a nejenom dovolenou trávím nejraději sám na tůrách po našich horách a nejraději tam kde je co nejméně lidí. Vezmu batoh, foťák pořádné boty a jdu. Trávit dovolenou u moře na přelidněné pláži nikdy nebylo moje přání. Když už tak
někde kde není moc lidí a ne na jednom místě. Já vím, že by to teď šlo ale zase já na to již nemám fyzicky !! Nejvíce mě může rozhodit nabídka cestovní kanceláře na pobyt u moře !!, která vyjmenovává kolik je v hotelu bazenů. Můj spolužák s manželkou takto jezdí na tůry na hory do ciziny, vylezli i na Ararat. Minulý rok dělali trasu z Pakistánu až do Pekingu po svých a jak se dalo za 30 dní ( mají fantastické zážitky). Když se vrátí tak jeho manželce sleze kůže s chodidel !! To by se mně také líbylo a dříve bych na to fyzicky měl bez problémů - bohužel.
Doplňuji:
oskar : Jako rodilý šumavák dávám palec.

Zlatý

I když je moc pěkné koupání u moře raději dávám přednost naším rybníkům.U nás v ČR jsou velmi pěkné místa kám se dá zajet okoupat a podívat.

Stříbrný

Dovolenou,už mám naplánovanou kolo a Šumava.U moře jsem byl jednou.

Bronzový

Jednoznačně u moře,mám ho radši než rybník.Všechno je to o koupání,kterého si u nás moc neužiju.Mám dost málo času a proto,když si můžu vybrat tak se rozhodnu pro to slané koupání.

Pokročilý

Moře miluji, hlavně tam, kde můžu šnorchlovat atd, ale když nejsou finance, je krásně i v Pasohlávkách :) Doporučuji!

Bronzový

U moře jsem byla se synem jedenkrát ve Španělsku.Byl to můj sen a ten jsem si splnila.Jinak trávím dovolenou v naší krásné zemi a po cizině netoužím.

Pokročilý

Každé místo má něco do sebe.Mě se líbí oboje ale u moře jsem ještě nebyla tak tet mě asi láká víc.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.