sesednizkola

Davate obsluze hracich automatu ci krupierovi v kasinu dyska?

Pry je to slusnost nechat v herne dysko. Kolik z vyhry nechavate obvykle? Treb mi prijde dat v pohode pri odchodu 200 kdyz je obsluha sympaticka, to same u rulety. Nemyslim si, ze je nutne nechavat procenta. U vyhry nad sto tisic bych dal treb litr, ale jak rikam.

Nejlepší odpověď
Drap

Nedávám. Do kasina nechodím a automaty nehraji

Další odpovědi
anonym

Nedávám, protože tam nechodím, a kdyby, na co?

Agneta

Do kasína se zajdu občas podívat, když mám zrovna tu příležitost, ale ne do nějaké špeluňky za rohem, nýbrž do Monaca, Macaa atd. – když je vstup zdarma – to není o lakomosti, ale o mých principech. V Las Vegas jsem ještě nebyla, a ani neplánuji, to by mi snížilo karma – tam nechat peníze za ubytování a gastronomii.
Ráda se hráčům vysmívám…(ono jim to dojde stejně až doma):DDD

MK44

Dyska nedavam. Čas a peníze utracené u „proherních“ autamatů nebo v kasinu považuju za vyhozené do kanálu. Take nedavejte! Když sečtete sumu předpokládaných prohraných peněz a dysek a za tu částku koupíte pomeranče pro osamělého seniora někde v LDNce nebo ji pošlete na účet nějaké pečovatelské služby nebo na fond ohrožených dětí, uděláte si daleko větší radost než civěním do automatu.