Heřman

Dáváte někdy na tento server (Odpovědi.cz) takové otázky aby jste zabyli čas.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
led

Ne

Nie, to nepotrebujem.
Ale chcela by som vedieť:
Máte na mysli váš čas, alebo môj?

Další odpovědi
Jikra

Ano

Ježíši tady je takových klaďasů.Já vám ty ukazatele musím trošku zkazit.

quentos

Ne

ta otázka, to je rusky? Si pamatuju modelovou větu z učebnice Raduga, „Ja zabyl nómjer dóma…“

hanulka11

Ne

Ella

Ne

anonym

Ne

Ne,já zabíjím čas v práci!

briketka10

Ne

Ne já zabíjím jen velký pavouky brr.. a mravence co se mi sem teď stěhujou za teplem !!

pizlicka

Ne

davam je sem vzdy,kdyz mam chut zabít sveho partnera:-)))PROSIM VAS,TO JE JEN VTIP!!!

dudu

Ne

Earl Sin

Ne

samicek333

Ano

Jako například má otázka, proč lítají mouchy pod světlem. Nudila sem se, ale odpověď i tak byla zajímavá.