Bronzový

Davani darku ci kvetin,jen tak pro radost.

Mam dobry pocit,kdyz nekomu neco dam,jen tak ze,jsem si na ni/neho vzpomela.Ale vsimla jsem si ze, jsou bud prekvapeni ci zarazeni s otazkou proc?Uz se vam neco podobneho prihodilo?Dekuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Přiznávám, že raději dárky dávám. Když nějakou maličkost sama dostanu, jsem příjemně překvapena a pootěšena.

Další odpovědi:

Mám pár kamarádek, se kterými si takové milé maličkosti běžně "vyměňujeme". Jde skutečně jen o pozornosti, kterými si vzájemně chceme projevit to, že na sebe myslíme.
Je to hezké a je to milé.
Je ale pravdou, že bych si něco takového u většiny ostatních známých nedovolila. Tam bych s pozorností ani s dárkem nešla, kdyby k tomu nebyl důvod (kolaudace, narozeniny, jmeniny, jiné oslavy).

Zlatý

Mezi přáteli - těch je hrstka, ale plná zlata - to běžně děláme. Jen tak pro radost, s tím, že jsme někde viděli něco, co nás zaujalo a víme, že je to přesně ta věc, že které bude mít dotyčný radost. Často to také bývají "pozdravy" z cest. Nemám problém s tím přijít za kamarádkou s kytičkou gerber, které má ráda nebo s nějakou keramikou, jíž si ráda vystavuje.
Lidé si mají dělat navzájem radost. Třeba i milým e-mailem, fotkou, hezkým slovem. Nesnáším škrty, ti jsou obvykle skoupí i co se citů týká.

Pokročilý

myslím že je fajn dát někomu jen tak nějakou maličkost, třeba kytku apod. Taky se mi stalo že se lidi blbě tváří. Lidi prostě nejsou zvyklí dělat něco jen tak.
Prostě se obávají že Vám něco dluží. Myslím.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.