Avatar uživatele
Illines

Davani darku ci kvetin,jen tak pro radost.

Mam dobry pocit,kdyz nekomu neco dam,jen tak ze,jsem si na ni/neho vzpomela.Ale vsimla jsem si ze, jsou bud prekvapeni ci zarazeni s otazkou proc?Uz se vam neco podobneho prihodilo?Dekuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, Damiana, anonym před 4402 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Přiznávám, že raději dárky dávám. Když nějakou maličkost sama dostanu, jsem příjemně překvapena a pootěšena.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mám pár kamarádek, se kterými si takové milé maličkosti běžně „vyměňujeme“. Jde skutečně jen o pozornosti, kterými si vzájemně chceme projevit to, že na sebe myslíme.
Je to hezké a je to milé.
Je ale pravdou, že bych si něco takového u většiny ostatních známých nedovolila. Tam bych s pozorností ani s dárkem nešla, kdyby k tomu nebyl důvod (kolaudace, narozeniny, jmeniny, jiné oslavy).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Mezi přáteli – těch je hrstka, ale plná zlata – to běžně děláme. Jen tak pro radost, s tím, že jsme někde viděli něco, co nás zaujalo a víme, že je to přesně ta věc, že které bude mít dotyčný radost. Často to také bývají „pozdravy“ z cest. Nemám problém s tím přijít za kamarádkou s kytičkou gerber, které má ráda nebo s nějakou keramikou, jíž si ráda vystavuje.
Lidé si mají dělat navzájem radost. Třeba i milým e-mailem, fotkou, hezkým slovem. Nesnáším škrty, ti jsou obvykle skoupí i co se citů týká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anci

myslím že je fajn dát někomu jen tak nějakou maličkost, třeba kytku apod. Taky se mi stalo že se lidi blbě tváří. Lidi prostě nejsou zvyklí dělat něco jen tak.
Prostě se obávají že Vám něco dluží. Myslím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek