dávám přihkášku na sš i na sou y sou mi přijde že mě vezmou musím podat zápis.lístek

když v tu dobu ještě nebudu mít za sebou přijímačky na sš?když pošlu na sou zápis.lístek a náhodou udělám přijímačky na sš už zápis.lístek nebudu mít žádný.

Nejlepší odpověď
anonym

ad ocko, pokud se ptá náhodný anonym, je lepší rovnou vložit odkaz, protože možná ani neví jak se dá hledat už ve starších odpovědích.
viz odkaz ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ahoj-chci-dat-prihlasku-na-str-skolu-a-na-uciliste-ale-na-str-skolu-se-delaji-prijimacky-nez-je-ale-udelam-jestli

Další odpovědi
anonym

Podobná otázka už tu padla. Na SOU se domluvte, že máte podanou přihlášku ke studiu a že zápisný lístek pošlete až potom. Učiliště při náboru nových učňů počítají i se zájemci, kteří neudělají přijímačky na střední školy. Nechávají si rezervu.