dudu

Dávali jste svým dětem dudlík a kdy jste s ním skončili?

Naše mladší dcera /uvědomělá zdravotnice/ oběma vnukům „kojinku“ nikdy nenabídla. Kupodivu hošanům tento hendikep nijak nechyběl a též rodiče případnému nutkání ošidit na chvílí pusinky svých miláčků odolali. Snad se otužili a též dobu jejich puberty v pohodě překonají…

Nejlepší odpověď
Dochy

Nedávali (2 kluci). A když jsme to ve chvílích nejvyššího zoufalství přeci jen zkusili, tak to vyplivli (bez ohledu na konkrétní značku)

Další odpovědi
Kepler

Šidítko jsme dětem dávali, ale jenom asi tak do doby, když začala chodit. Převážně proto, abychom je utišili. Soudě podle nicku ho ještě občas používáš? 🙂 Já měl radši mlíčko, od puberty ale jenom kvůli tomu přírodnímu a sympatickému balení…

ivzez

Nedávali.