Bramboura

Dával Hitler autogramy nebo se podepisoval lidem (a je pravda, že mu scházelo varle)? :)

Narážím tím na film Indiana Jones a poslední křížová výprava. I by prý měla být chyba v podepisování – on se prý podepisoval opačnou rukou. Děkuji za odpovědi. :)

Nejlepší odpověď
klumprt

Nevím, jak to bylo s varletem a s podepisováním. Mám pocit, že o tom varleti jsem někde četl. Vím, že trpěl plynatostí. Řekl bych, že to mohlo poradám s nacistickými špičkami dodávat docela absurdní „nádech“. 🙂
Doplňuji:
Jináč, filmům ze série Indiana Jones bych nepřikládal velkou faktografickou hodnotu. Spíš mizivou.

Další odpovědi
marci1

Autogramy Hitler dával a jedno varle mu údajně scházelo. 🙂
https://books­.google.cz/bo­oks?id=hlC6nma­3opsC&pg=PA71&l­pg=PA71&dq=hi­tler+d%C3%A1val+au­togramy+%3F&sou­rce=bl&ots=xKhIV­JEZfS&sig=4n8qK­K9bmUmWgkLNXRKeM­rM4bFE&hl=cs&sa=X&e­i=5gQ0VbWVI9Kxa­av3gLgH&redir_es­c=y#v=onepage&q=hi­tler%20d%C3%A1val%20au­togramy%20%3F&f=f­alse

LysoňXXX

Netuším jestli dával autogramy, ale co vím zcela jistě je to, že se podepsal na životech milionů lidí..

Stingo

Jestli mu nechybělo varle, tak určitě něco jiného. Zamindrákovaný byl dost. Autogramy určitě dával, vždyť z něj ženy měly orgasmus, jen ho viděly, tak to by bylo, aby něco od něj nechtěly na památku…

střevo

Říkalo se o něm, že má vzadu ocas a ten vepředu prej neměl. Ten druhej frajer , Gébls, měl zase na jedný noze kopyto, který schovával speciální botou. No co si budem říkat, byli na tom jako Masaryk s Benešem 🙂

anonym

Moje teta Eržika říkala,že Hitler měl ocasy dva"dvouocasé zvíře" a s tím varletem je to pravda,protože ho do něj kousla,až to varle puklo a celé se jí rozteklo po bradě,ale Hitler nic – stál tam ja péro a nejevil žádné známky svých emocí,jenom tiše zabzdil,dal jí marky na taxi…den na to byla v Berlíně olympiáda a když vyhrál jakýsi černoch z ameriky v běhu,tak mu Hitler odmítl jako vítězi potřást rukou.