Avatar uživatele
Bramboura

Dával Hitler autogramy nebo se podepisoval lidem (a je pravda, že mu scházelo varle)? :)

Narážím tím na film Indiana Jones a poslední křížová výprava. I by prý měla být chyba v podepisování – on se prý podepisoval opačnou rukou. Děkuji za odpovědi. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, střevo, anonym před 3284 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Nevím, jak to bylo s varletem a s podepisováním. Mám pocit, že o tom varleti jsem někde četl. Vím, že trpěl plynatostí. Řekl bych, že to mohlo poradám s nacistickými špičkami dodávat docela absurdní „nádech“. 🙂
Doplňuji:
Jináč, filmům ze série Indiana Jones bych nepřikládal velkou faktografickou hodnotu. Spíš mizivou.

Upravil/a: klumprt

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Autogramy Hitler dával a jedno varle mu údajně scházelo. 🙂
https://books­.google.cz/bo­oks?id=hlC6nma­3opsC&pg=PA71&l­pg=PA71&dq=hi­tler+d%C3%A1val+au­togramy+%3F&sou­rce=bl&ots=xKhIV­JEZfS&sig=4n8qK­K9bmUmWgkLNXRKeM­rM4bFE&hl=cs&sa=X&e­i=5gQ0VbWVI9Kxa­av3gLgH&redir_es­c=y#v=onepage&q=hi­tler%20d%C3%A1val%20au­togramy%20%3F&f=f­alse

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
LysoňXXX

Netuším jestli dával autogramy, ale co vím zcela jistě je to, že se podepsal na životech milionů lidí..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

Jestli mu nechybělo varle, tak určitě něco jiného. Zamindrákovaný byl dost. Autogramy určitě dával, vždyť z něj ženy měly orgasmus, jen ho viděly, tak to by bylo, aby něco od něj nechtěly na památku…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
střevo

Říkalo se o něm, že má vzadu ocas a ten vepředu prej neměl. Ten druhej frajer , Gébls, měl zase na jedný noze kopyto, který schovával speciální botou. No co si budem říkat, byli na tom jako Masaryk s Benešem 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Moje teta Eržika říkala,že Hitler měl ocasy dva"dvouocasé zvíře" a s tím varletem je to pravda,protože ho do něj kousla,až to varle puklo a celé se jí rozteklo po bradě,ale Hitler nic – stál tam ja péro a nejevil žádné známky svých emocí,jenom tiše zabzdil,dal jí marky na taxi…den na to byla v Berlíně olympiáda a když vyhrál jakýsi černoch z ameriky v běhu,tak mu Hitler odmítl jako vítězi potřást rukou.

před 3284 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek