Pokročilý

Dával Hitler autogramy nebo se podepisoval lidem (a je pravda, že mu scházelo varle)? :)

Narážím tím na film Indiana Jones a poslední křížová výprava. I by prý měla být chyba v podepisování - on se prý podepisoval opačnou rukou. Děkuji za odpovědi. :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Nevím, jak to bylo s varletem a s podepisováním. Mám pocit, že o tom varleti jsem někde četl. Vím, že trpěl plynatostí. Řekl bych, že to mohlo poradám s nacistickými špičkami dodávat docela absurdní "nádech". :-)
Doplňuji:
Jináč, filmům ze série Indiana Jones bych nepřikládal velkou faktografickou hodnotu. Spíš mizivou.

Další odpovědi:

Zlatý

Autogramy Hitler dával a jedno varle mu údajně scházelo. :-)
https://books.google.cz/…

Pokročilý

Netuším jestli dával autogramy, ale co vím zcela jistě je to, že se podepsal na životech milionů lidí..

Bronzový

Jestli mu nechybělo varle, tak určitě něco jiného. Zamindrákovaný byl dost. Autogramy určitě dával, vždyť z něj ženy měly orgasmus, jen ho viděly, tak to by bylo, aby něco od něj nechtěly na památku...

Pokročilý

Říkalo se o něm, že má vzadu ocas a ten vepředu prej neměl. Ten druhej frajer , Gébls, měl zase na jedný noze kopyto, který schovával speciální botou. No co si budem říkat, byli na tom jako Masaryk s Benešem :-)

Diskuze k otázce

anonym

Moje teta Eržika říkala,že Hitler měl ocasy dva"dvouocasé zvíře" a s tím varletem je to pravda,protože ho do něj kousla,až to varle puklo a celé se jí rozteklo po bradě,ale Hitler nic - stál tam ja péro a nejevil žádné známky svých emocí,jenom tiše zabzdil,dal jí marky na taxi...den na to byla v Berlíně olympiáda a když vyhrál jakýsi černoch z ameriky v běhu,tak mu Hitler odmítl jako vítězi potřást rukou.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.