zzzzz

Dávají se ještě ve škole ruce za záda?

Dnes mi to připomenul Zeman http://www.no­vinky.cz/doma­ci/346447-zeman-prvnackum-v-lanech-ukazal-jak-musel-ve-skole-sedavat.html

Museli jste tak ve škole sedět?

Já si to pamatuji jen ze školky, když se rozdával oběd:-)
Mamka mi říkala, že tak seděli velkou část vyučování:-)

Jak to bylo u vás?

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Nejlepší odpověď
marci1

Dnes samozřejmě ne, ale kdysi ano. Děti si nemohly s něčím hrát, ale zase měly krásná rovná záda ! 🙂

Další odpovědi
Verona14

u nás musíme dát ruce za záda, když něco píšeme nebo rýsujeme a vyučující nám chce k tomu ještě něco vysvětlit tak aby jsme to neposra** . :D

T3NY

Když jsme naštvali učitele, tak se podařilo i tohle :D

huxa

Nikoliv. Každou chvílí něco musíme psát, tudíž by bylo krajně hloupé mít ruce za zády.

anonym

Nepamatuju si, že bych(om) někdy musel(i) sedět s rukama za zády.
😉
To jsem spíš občas stál v koutě…
😁

anonym

ruce za zády ne-e, ale vedlo to až ke 2 schování. Dnes, co se děje ve školách, by to brali jako prkotinu.

Baromut

A to je jako myšlený ze srandy nebo vážně? Jo, celou přednášku musíme sedět s rukama za zády abysme si nemohli zapisovat. OMG

iceT

My jsme ve škole s rukama za zády sedět museli,ale nepamatuju si,do které třídy to bylo.

talka

ice T: My také!