Moniccc

Dávají muži přednost holkám/ženám s pár kily navíc a ženskými křivkami, nebo radši hubenou a plochou?

Otázka zní jasně.

Nejlepší odpověď
Kanouris

Promiňte, ale na tuto otázku není nikdy odpovědí a nikdy nebude, každý má jiný vkus 🙂

Další odpovědi
mosoj

Musí každý sám za sebe. Takže hubená ani tlustá se mně nelíbí. Taková pěkně vymodelovaná i za cenu pár kilo navíc.

Upozorňuji že se vyjadřuji k tomu co se mně líbí !! Rozvádět jsem se kvůli tomu nikdy nechtěl. Je to populistické, ale je to tak – jsou i jiné hodnoty – . Třeba to, že mně osobně žena nikdy nic nezakazovala!!! a nyní dost kil navíc vlastní také. Nakonec já také.

Drap

Sám za sebe : Tak akorát oplácaná

franku

Krev a mlíko,ale ne baculku.
Doplňuji:
Ono taky záleží na vnitřní kráse,když jsem uvnitř-kráásaaa.

suaeda

Ono je to těžké říci rovnou, které dát přednost. Zda (ve starověku) řeckým zaobleným tvarům, nebo plochým egyptským. Samozřejmě, že hodně rozhoduje samotný vzhled, ale je i dost dalších ovlivňujících faktorů zda se dotyčná mužům líbí. Někdy to sekne silnější ženě někdy naopak štíhlejší.

casey

Osobne davam prednost hubenym, i kdyz po detech ma moje zena taky par kil navic.

jennysh

Za mě: Hubenou a plochou (Pokuď tím není myšlena anorektička).