Avatar uživatele
anonym

Dávají kávu zdarma pouze za úsměv?

Není v tom nějaký trik, či skrytý poplatek?
https://www.mcdo­nalds.cz/novin­ky/kava-za-usmev/

Je to jejich první akce?
Mají tam narváno až k prasknutí?
Šli byste tam?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 2722 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Klidně mohli chtít víc, některý lidi by udělali i kotrmelec za kavčo zadara.
Doufám, že tam jsou hlavně potřebný jako třeba bezdomáči 🙂

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hykam

Každopádně počítají s tím, že když už tam člověk bude, tak si nedá jen tu kávu.
Alespoň většina lidí si dá i něco k jídlu. Jde o to, dostat více lidí do prodejen.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Nezní mi to moc důvěryhodně a předpokládám, že si k té kávě musíte něco dát, a nebo ano, dají Vám to kafe, ale budou Vás tak dlouho přesvědčovak, že k ní nutně potřebujete alespoň jablečnou taštičku, kterou si samozřejmě zaplatíte.

Akce za úsměv to asi první je, nebo jsem aspoň žádnou předchozí nezaznamenala.

Možná právě v tom je ten problém. Někde jsem četla, že MCDonald v ČR už tolik „netáhne“, že jim tam lidi přestávají chodit v takových houfech, jako na začátku 90. let. Tak asi potřebují nalákat.

Já osobně si kávu za úsměv dám doma. Do těchto podniků já nechodím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

Ne nešla bych tam, nevěřím žádným těmto „slevovým“ akcím. Pravděpodobně káva je již prošlá a o nějaký průjem nemám zájem :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Nebyla jsem tam, tak nevim, ale proc by nemohli mit takovou akci. Tady v jednom shopping centru je obcerstveni, kde maji hodinu pred otevrenim obchodu kavu zdarma. A neni to akce na par dni. Behem dne zase zaplatite za jednu kavu a dalsi je zdarma a nebo karticka na razitka, kazde 6. razitko – kava zdarma. Takze pokud bych k Mc Donaldovi sla, tak ne kvuli kavy zdarma za muj krasny usmev. Ale nic Vam nebrani to vyzkouset 🙂

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek