Dávají kávu zdarma pouze za úsměv?

Není v tom nějaký trik, či skrytý poplatek?
https://www.mcdo­nalds.cz/novin­ky/kava-za-usmev/

Je to jejich první akce?
Mají tam narváno až k prasknutí?
Šli byste tam?

Nejlepší odpověď
redy

Klidně mohli chtít víc, některý lidi by udělali i kotrmelec za kavčo zadara.
Doufám, že tam jsou hlavně potřebný jako třeba bezdomáči 🙂

Další odpovědi
Hykam

Každopádně počítají s tím, že když už tam člověk bude, tak si nedá jen tu kávu.
Alespoň většina lidí si dá i něco k jídlu. Jde o to, dostat více lidí do prodejen.

Nuk nuk

Nezní mi to moc důvěryhodně a předpokládám, že si k té kávě musíte něco dát, a nebo ano, dají Vám to kafe, ale budou Vás tak dlouho přesvědčovak, že k ní nutně potřebujete alespoň jablečnou taštičku, kterou si samozřejmě zaplatíte.

Akce za úsměv to asi první je, nebo jsem aspoň žádnou předchozí nezaznamenala.

Možná právě v tom je ten problém. Někde jsem četla, že MCDonald v ČR už tolik „netáhne“, že jim tam lidi přestávají chodit v takových houfech, jako na začátku 90. let. Tak asi potřebují nalákat.

Já osobně si kávu za úsměv dám doma. Do těchto podniků já nechodím.

bububabu

Ne nešla bych tam, nevěřím žádným těmto „slevovým“ akcím. Pravděpodobně káva je již prošlá a o nějaký průjem nemám zájem :)

yuko

Nebyla jsem tam, tak nevim, ale proc by nemohli mit takovou akci. Tady v jednom shopping centru je obcerstveni, kde maji hodinu pred otevrenim obchodu kavu zdarma. A neni to akce na par dni. Behem dne zase zaplatite za jednu kavu a dalsi je zdarma a nebo karticka na razitka, kazde 6. razitko – kava zdarma. Takze pokud bych k Mc Donaldovi sla, tak ne kvuli kavy zdarma za muj krasny usmev. Ale nic Vam nebrani to vyzkouset 🙂