Dávají do toniku cukr? Byla by verze i s umělým sladidlem?

Že to má tu specifickou nahořklou chuť. Tak jestli to vůbec sladí a nebo by to nebylo k pití bez slazení, protože by to bylo příliš hořké?

S tím umělým sladidlem se ptám, protože mám náběh na cukrovku – prediabetes a tak bych to s umělým sladidlem někdy zkusil ochutnat.

Odpovědi
Cenobita

Každý správný tonik má v sobě chinin – ten je hořký. Klidně se mohou vyrábět varianty toniku s cukrem i s umělými sladidly, mě cukr nevadí, tak nečtu etikety.