Dávají dnes ještě někde v kině jako předfilm „potkali se u Kolína“ ?

Do kina už nechodím od té doby, co mě přestala bavit cena a kvalita. Aby mi někdo kolem mne mlaskal, krkal, chytal Pokémony a to vše bratru za 150 kaček.

Nejlepší odpověď
marci1

Tak to určitě ne. Myslím, že by tento předfilm „diváci“ vypískali. 🙂

Další odpovědi
Nuk nuk

Leda asi v nějakém klubovém kině. Ale moje děti by to taky ocenily, ony „Medvědy“ přímo milují. Matně tuším, že jsem jim ještě neřekla, že exitují Pokémoni :)

chachar1922

Včera jsem byla v kině na Hledá se Dory a byl tam předfilm o ptáčátku.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Bz8aUBXV1_w

Markuss

NE