Mtc

Dává smysl života vůbec smysl?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Jistěže dává – vy si ten smysl musíte najít – kdo nechce, tak pak se mu moc špatně žije .

Další odpovědi
mosoj

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-pravy-smysl-zivota

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=smysl%20%C5%BE­ivota

♥♥♥

Ano dává, když si ho dobře uspořádáš, tak dává. Jen se nesmíme my lidé všeho tak bát a stresovat se, to pak je život o ničem!!

barcinek

Dává, … Záleží ovšem na tom, co je Vaším smyslem života :)

M.

Z větší části ne. Vesmír nám něco dal a my to rozbíjíme. :)

Mtc

Jinak znám smysl života všeho živého. Smyslem života je udržet se naživu a pokud možno přežít!!! :DDD

Mtc

Já jsem ho asi už našel, bohužel odporuje všem zavedeným pravidlům správného žití. Kde beru stanovu „správné“, to co je zavedené. Není to žádná úchylka ani anomálie. Je to pouze bezstarostný soběstačný život. Což slovo „soběstačný“ v dnešní daňové povinnosti není možný praktikovat. Nebo alespoň o tom nejsem znám, že by to bylo možné. (Je to například o zdroji obživy, ale pořád jsem povinný platit zrav. pojištění a jelikož bych nebyl závislí na finančním systému, tak tím pádem i nevýdělečně činný. Jestli mě chápete. Samozřejmě je to jen iluze nebo představa smyslu života. Ale rozhodně moje logické uvažování je ve sporu smyslu života.