dabel

Dáte za svého partnera nebo partnerku ruku do ohně?

Doplňuji:
Já tedy jo protože to je ten nejlepší chlap.Je to moje největší opora.Klidně i život bych za něj dala.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ne ,nedala bych za nikoho ruku do ohně.

Další odpovědi
anonym

ano měla jsem to štěstí že jsem si před mnoha lety vzala kluka se kterým jsem to sice neměla jednoduché tak jako on semnou,ale jsme spolu v dobrém i zlém a dnes můžu říct že ano dala bych za něj ruku do ohně

Mili @

Já, když jsem se vdávala, jsem si taky myslela, že si beru chlapa pro život…
Jenže se z něj vyklubal sobec…

anonym

Ano,za svou ženu bych dal i život a nejen ruku do ohně!Opravdu,ne­kecám! Takovou bytost,se kterou již žiji 34 let snad neexistuje dvakrát!

vlastina

MILI@-http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/vazne-si-tady-nekdo-mysli-ze-kourenim-na-balkone-neskodi-lidem-kolem-Psala jste jak máte hodného manžela-a najednou je to sobec?
Doplňuji:
Mili@-omlouvám se ale to nepatřilo Vám.

Tata

ANO.

ten který je

Ne,už ne…

monkey

závidím těm kteří mohou říct že ano.bohužel já nemám v tomhle štěstí,přitom bych někoho takového jednou strašně rád potkal..........