annas

Dáte za pravdu autorům těchto citátů?

„Víno je mezi nápoji nejušlechtilejší, mezi léky nejchutnější, mezi pokrmy nejpříjemnější.“ (Plutarchos)

„Není lepšího prostředku na omezení alkoholismu než umírněná spotřeba dobrého vína.“ (L. Faure)

Vinaři rozlišují osm druhů vína. Bílé a červené, dobré a špatné, drahé a levné, zadarmo a za peníze…

Nejlepší odpověď
bigbít

Mně se líbí spíš tohle: Ve víně je pravda, ve vodě bacily a v pivu vitamíny…

Další odpovědi
hanulka11

Mě se líbí všechny a také ten -Ve víně je pravda.

Fred

A co „Alkohol podavany v malych davkach neskodi v jakemkoli mnozstvi“ 😉

vagra

Nemyslím si,že bych byl znalcem vína,přesto se domnívám,že autoři citátů mají pravdu.
Obzvlášť mě zaujal ten třetí.
Je opravdu všehodnotící :D