Weroniq

Dáte tip na další zfilmované klasiky jako je nyní Jana Eyrová, Pýcha a předsudek apod.?

Nejlepší odpověď
anonym

Tragická historie jedné velké a nenaplněné lásky, zrady, nenávisti a touhy po pomstě byla natočena podle románu „Bouřlivé výšiny“ od Emily Brontë. Viktoriánsky pojaté vyprávění usiluje o maximální věrnost předloze a o evokaci dobové atmosféry prostřednictvím pečlivě rekonstruovaných reálií. Diváky též okouzlí romantická kamera, bohatě těžící z drsné krásy yorkshirských exteriérů.