Dáte si? -hořká čokoláda s povidly. Sladká a kyselá chuť se skloubí s čokoládovou hořkostí.

V Albertu je sleva na čokoládu na vaření Orion na 12,90–

Nejlepší odpověď
Drap

Nezkoušel jsem. Obojí mám rád, určitě by mě to chutnalo

Další odpovědi
barnajka

Jůůů – budete nám dělat hlídacího psa na akční nabídky super-hyper marketů? :))

A nevíte, za kolik mají v Tescu nebo Albertovi pytlíkový Nescafé 2v1? Ten vydřiduch na sídlišti to má moc drahý :))

Jinak k té čokoládě – na sladký moc nejsem, ale kombinace čokoláda-povidla zní víc než lákavě. Kdyby mi někdo nabídl, asi bych neodolala a kousek ďobla ;)

hanny 2

Určitě bych si dala.Kombinaci sladká + kyselá mám ráda.U nás mají úspěch např. rohlíčky,které plním napůl nutelou a napůl povidly.

WeeBear

Stejně jako čokoládu s rádoby mátovou náplní, pomerančovou, či chilli bych zkusila určitě takhle. Hořká čokoláda a povidla, to zní famózně. Naopak mléčnou a povidla bych asi neměla ani odvahu koupit..

Asi si brzo do Albertu udělám ‚výlet‘. 🙂