Date si? A ktery?

http://www.prozeny.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jejda tam jich je tych receptů já si dám všechny každý den jeden :-)

Další odpovědi:

Bronzový

Každému chutná něco jiného.Já bych si dal tyto:

A BYL BYCH V SEDMÉM NEBI.

Zdroj: http://www.sedme-nebe.cz/obalo vane-a-plnene-rizky2/

JARNÍ155 DOBRÝ DEN. TEĎ JSTE MI NADĚLALA OPRAVDU CHUTĚ. DALA BYCH SI JE VŠECHNY I TY ZELENINOVÉ, KTERÉ Z CELERU JSOU OPRAVDU FANTASTICKÉ. JEŠTĚ DÉLÁM ŘÍZKY TAK, ŽE DÁM POVAŘIT NA CHVILKU OČIŠTĚNOU KAPUSTU, NECHÁM ZCHLADNOUT A DO KAŽDÉHO VELKÉHO LISTU ZABALÍM DUŠENOU ŠUNKU A OPEČENÝ SALÁM HORAL-POTOM PROPÍCHÁM PÁRÁTKY ABY ŘÍZKY PEVNĚ DRŽELY A NASKLÁDÁM JE DO VELKÉ PÁNVE,PŘIKRYJI DÉROVANOU SKLENĚNOU POKLICÍ A SMAŽÍM NA SÁDLE A OLEJI Z OBOU STRAN.K TOMU NASMAŽÍM HRANOLKY A KDYŽ PŘIJDE MŮJ SYN S NEVĚSTOU TAK NA NÁS S MANŽELEM MOC NEZBUDE. ZDRAVÍ VÁS ---ZAJ-PO

Zdroj: ZKUŠENOSTI

Pokročilý

mňam. a my máme rizoto :-( dala bych si klasickej a houbovej, ten jsem měla včera. našli jsme asi 2 plný hrsti dvoucentimetrových babek, tak jsem je okrájela, oloupala tu pěnu plnou brouků a obalila. moc dobře se to obalovalo a otáčelo na pánvi :-D
řízky mám ráda se salátem a kaší :-)
zítra to udělám, navnadila jsi mě

Bronzový

Jejda jejda , co mi to děláte? Já se tam hned mrknul,utřel slinu,no a pak jsem dostal krupicovou kašičku....jejda jekda, co jenom s tím? Ted tu chvíli neebuuuduuu,jdu na lov do špajzu.Bože to je hlad...

Zlatý

Kurńa, teď mi tu tečou sliny! :-D Chci všechny! :-D

Stříbrný

Tak jsem dostal táákový hlad.Šel jsem dělat pařené těsto na švestkové knedlíky.Přišel jsem na zlepšovák když jsem posledně vymýval friťák Je to největší hrnec co mám na chatě Dal jsem do něj vodu a vařím, vylověj se v košíku všechny najednou. Už mi tečou sliny.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.