Dáte někdo námět na dobrej film?

Dobrodružný,his­torický,nebo scifi,ale aby to byla trošku kvalita.
Pokud možno 2014–2015.
Naposledy jsem viděl film Noe 2014 a docela to šlo.
Tak díky všem za případné náměty.

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

I když tomuhle žánru příliš neholduju, viděla jsem v kině Strážci Galaxie a líbilo se mi to.

Další odpovědi
lota

Nevím jestli to spadá do vší kategorie, ale mohu doporučit film Teorie všeho (The teory of everything)

iceT

Equalizer,Rychle a zběsile 7,Chappie,Sin city 2…mimochodem Noe se mi vůbec nelíbíl,a to jsem to viděla až od potopy.

MissyKoschei

Torchwood – Děti Země (Children of Earth).Starší,ale určitě stojí za podívání. Sice to není film,ale dá se na to podívat v celku. (má to 5 částí). Tedy pokud to zvládnete.