Avatar uživatele
anonym

Date na svoji varovnou predtuchu(svuj varovny hlas)?

V cemkoliv,zdra­vi,podvod,lha­ni atd.Nevim kam to zaradit.Diky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, vagra, rynek878, poa.li, Neonka, bohunka1 před 4821 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Musím říct, že občas se mé předtuchy plní. Jindy maluji čerta na zeď, ale samozřejmě jsem ráda, že se nic nestalo. Záleží na okolnostech. Něco je mezi nebem a zemí…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

předtuchy mám,,varovný hlas také, ale vždy ho uřvu,,,takže má smůlu,,no já potom také ☹

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Ak sa mi predtucha ozve, ano počúvnem ju.
Ale žiaľ v poslednej dobe hovorí nejako ticho…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Předtuchy nebo něco podobného nemívám,ale jednou se přihodilo něco zvláštního mamce.Byla na cvičáku se psem a když se vracela,vzala to jinou,delší cestou podél silnice a pak chtěla sejít u přejezdu na pěšinku podél trati a dojít domů.
Jestě nedošla ani k přejezdu,když ji něco nabádalo,aby raději přešla na druhou stranu silnice.Poslechla a přešla a asi 10 minut na to se na tom přejezdu rozbili dva Poláci v autě,prostě vlítli pod vlak.Mamka ten den měla velké štěstí,protože jinak by tam s nimi skončila i ona,tím,že poslechla,se vlastně vyhnula té srážce a mohla zavolat nějakou pomoc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Jsem o něco více nedůvěřivý vůči ostatním lidem,ale to je dáno špatnými zkušenostmi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bohunka1

Čím jsem starší tak určitě ano. Dřív jsem tomu nepřikládala význam a nevyplatilo se mi to. Myslím, že by se ten náš vnitřní hlas měl poslouchat. V rámci sebezachování nás vede správně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Ano, varovný hlas slýchám často. Neřřídka se však nepřinutím ho uposlechnout. Je to tím, že ho nevnímám, což si uvědomím až zpětně. Zajímavá otázka..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek