petinek10

dáte mi tip dobrou hru na androida ?

pište, pište :)

Odpovědi
balca

navštiv www.svetandroida.cz tam máš pařby na víkend … ;)

marťa382

Já mám ráda hru Fruit Ninja a taky Labyrinth Lite. :)

JanaViki

Já hraju:
Fruit Ninja – skvělá, úžasná hra
Pou: Taky skvělá hra
Skater boy: Ještě lepší hra!;D

♥♥♥

Vím, že to není hra, ale jmenuje se to: DJStudio 4,Party Mixer, a pokavaď ráda posloucháš muziku, tak tohle je opravdu bomba..
A jinak určitě hudební nástroje jako např.: Real Guitar, Real Drums, Virtul piano..
No a jestli máš ráda hlavolamy, tak si určitě pořiď: Hlavolamy se zápalkami (je to v češtině)
Tak doufám, že jsem dala tipy, sice to nejsou až zas tak hry, ale určitě tě zabaví! :)
Ahoj.

anonym

tady máš doporučené pařby pro android, projdi si ta videa, jsou v češtině http://www.you­tube.com/user/Sve­tAndroida?fea­ture=watch

Fyzik

iOS emulátor.