Bronzový

Dáte mi info o malířském válečku, který nekape, necáká?

Dva lidi mi nezávisle řekli, že viděli reklamu na malířský váleček, který pracuje bez vedlejšího znečišťování. V té reklamě ho předváděli dva kravaťáci. Sháním jakékoliv info o něm. Případně i o jakékoliv jiné technologii nanášení barvy na stěny bez kapání a cákání. Děkuji. Když jsem se ptal ve dvou speciálkách na barvy a příslušenství, řekli mi, že takový nástroj neznají.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Další odpovědi:

Zlatý

Reklamu jsem také viděla. Také jsem viděla reklamu, na prášek, který vypere vše do čista, pilulky, po nichž každý zhubne, vysavač, který dokonale vše vyluxuje...
Jsou to reklamy!!
V obchodech měli pravdu, váleček, který vůbec cákat nebude, neexistuje. Osobně si myslím, že když váleček správně máčíte a otíráte na mřížce, nakapete minimálně.

Zlatý

Ač je to s podivem , tak vám prodavači poradili správně. Bohužel takové nástroje ještě nikdo nevymyslel. Pravdou je že některé cákají více a některé méně ale tak už to je. A ta reklama, taky jsem ji viděl, je blbost a jen reklama.

Zlatý

jejda, ja viděl reklam!

a nikdy jsem nepotkal vysvícený kamion v Coca-Colou, košili světlejší jak bílou, ani mě nepokadila vložka s křidýlkama.

O usměvavých prodavačkách ani nenluvím, natož ani botasky v kterých bych běhal jako Bůh.

Zlatý

Váleček neznám,ale tuto pistoli,jsem dostal loni na vánoce,a jsem spokojen.

http://aukro.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.