Toruk

Dáte mi info o malířském válečku, který nekape, necáká?

Dva lidi mi nezávisle řekli, že viděli reklamu na malířský váleček, který pracuje bez vedlejšího znečišťování. V té reklamě ho předváděli dva kravaťáci. Sháním jakékoliv info o něm. Případně i o jakékoliv jiné technologii nanášení barvy na stěny bez kapání a cákání. Děkuji. Když jsem se ptal ve dvou speciálkách na barvy a příslušenství, řekli mi, že takový nástroj neznají.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Stačí toto info:
http://www.tvpro­ducts.cz/cz/de­tail/dilna/Ma­lirsky-valecek

Další odpovědi
Deli

Reklamu jsem také viděla. Také jsem viděla reklamu, na prášek, který vypere vše do čista, pilulky, po nichž každý zhubne, vysavač, který dokonale vše vyluxuje…
Jsou to reklamy!!
V obchodech měli pravdu, váleček, který vůbec cákat nebude, neexistuje. Osobně si myslím, že když váleček správně máčíte a otíráte na mřížce, nakapete minimálně.

Drap

Ač je to s podivem , tak vám prodavači poradili správně. Bohužel takové nástroje ještě nikdo nevymyslel. Pravdou je že některé cákají více a některé méně ale tak už to je. A ta reklama, taky jsem ji viděl, je blbost a jen reklama.

arygnoc

jejda, ja viděl reklam!

a nikdy jsem nepotkal vysvícený kamion v Coca-Colou, košili světlejší jak bílou, ani mě nepokadila vložka s křidýlkama.

O usměvavých prodavačkách ani nenluvím, natož ani botasky v kterých bych běhal jako Bůh.

tom004

Váleček neznám,ale tuto pistoli,jsem dostal loni na vánoce,a jsem spokojen.

http://aukro.cz/pis­tol-k-malovani-kompresor-paint-zoom-znate-z-tv-i1704669366.html