Lásenka

Dát mu druhou šanci?

Nebo ho opustit? Myslím partnera, který byl nevěrný…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Na to nejde takto jednoduše odpovědět. To musíte vědět vy -jak je váš vztah pevný -jak jste dlouho spolu, jestli to byl první úlet? To opravdu si budete muset v hlavě srovnat sama. Také je dobré vědět co ho k tomu vedlo?
Víte muži to neberou jako zradu nebo nevěru…oni si prostě jen povyrazili odskočili..no přeci o ně někdo stál – tak to nenechají jen tak. Prostě si zvedají sebevědomí…je jasné ,že všichni tací nejsou. Je potřeba si s ním narovinu promluvit a nenechat to usnout.

To je čistě můj názor nemusíte se jím ale řídit.

Další odpovědi
anonym

100 lidi – 100 ruznych nazoru a verte mi , ze se stejne nakonec rozhodnete vy sama – a tak to ma byt. Preji vam jen , at najdete to " spravne rozhodnuti " . -iv-

Miroslavst

Lásenko, předem se omlouvám, ale zkus si dát ruku na srdce, zda v tom není příčina i v tobě?
Opravdu nevím okolnosti.
Rovněž tak bys mohla zase říct, že vlastně ještě není k zahození, když o něj někdo projevil zájem.
Plně souhlasím s hanulkou a vlastně i ostatními. Záleží jen na tobě, ale promluvte si o tom.

fablen

druhou šanci

tom004

I když je tento portál svým způsobem anonymní,pochy­buji,že se najde „sebevrah“,který by poradil. Toto rozhodnutí je jen a jen na tom koho se týká.

SomeSam

Myslím že dost záleží na okolnostech…

NEnym

Jednoznačně: Dejte mu svobodu…! Jinak se bude trápit on (nějaký důvod k nevěře musel mít) a po čase znova i vy!

Paradoxní je, že oprávněnost a hlubokou pravdu této mé rady poznáte až v případě, že mu dáte – jak vy říkáte – tu 2.šanci…

venkovan

Na tuto otázku nelze dát odpověď.

AndreiRanger

Ze zkušenosti vím, že to nefunguje! Kamarád se s jednou a tou samou dívkou rozcházel 6krát a dnes se navzájem nenávidí!

Když se to ukončí teď, možná se časem rány zhojí a budete alespoň kamarádi;-)

klaruška

Záleží na tom ,proč to udělal s kým kolikrát jak moc miluje on tebe a ty jeho. Záleží jenom na tobě.