Bublinka°°

Daruje někdo 2 matrace ?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Holky nešťastný, to si musíte zadat někam na inzertní servery, tady je to o něčem jiném.
Ale k dotazu: Ano.

Další odpovědi
anonym

Ajta, skoro 2 roky registrace a ještě takové fatální mezery v pravidlech?
Raději si znovu přečti to, co ses sama zavázala registrací dodržovat !!

Zneužití komunity
Odpovědi.cz je místo pro získání znalostí, ne zákazníků, internetového provozu nebo rande. Pokud máte zkušenosti v nějakém oboru nebo specifické hobby a vlastníte webovou stránku, je v pořádku k dobré odpovědi, která je k tématu uvést odkaz na vaši stránku, blog nebo e-mail s nabídkou dalších informací.
Není však přípustné uvádět odkaz, který není k tématu, je evidentně nabídkou nebo je zaměřen k osobnímu nebo finančnímu prospěchu.

Zzzuzana

Já taky sháním 2 matrace.. :)

pavla233

Nepružinové matrace se hodí pro lamelový rošt. Pokud hledáte zdravotní matrace nebo postele podívejte se na e-shop http://www.postele-online.cz/

pavla233

Kvalitné zdravotné matrace do postele ovplyvní náladu. Možno znie naše tvrdenie neuveriteľne, ale je to tak. Ak máme v posteli kvalitný matrac, najlepšie zdravotné matrac, dobre sa vyspíme, ráno nás nič nebolí a po zdravom spánku máme dobrú náladu. V tej chvíli máme aj väčšiu radosť zo života.Zdravotné matrace do postele sú pohodlné.Výber zdravotných matracov nájdete v internetovom obchode http://www.zdra­votne-matrace.sk/.