zebřička

Daruje mi vitamíny a minerály.Trpí tím žaludek?? Nebo to má vliv i na něco jiného?

Odpovědi
Georgo2010

Vitamínové tabletky Vám mohou částečně doplnit chybějící stopové prvky a vitáminy v těle, ale nedoporučuji užívat na lačný žaludek.

hanny 2

Myslím,že je můžete v klidu užívat.Lepší něco než vůbec nic,když už nemáte tu pestrou stravu!

ad Georgo – přírodní dopl.stravy se naopak užívají většinou nalačno a jídlo až za půl hodiny!
Ale kolegyně Vás jistě poučí,tedy pokud o tom něco ví!!!