Darování krve?

Může darovat krev těhotná žena?a pozná se to vůbec při odběru?nevím co vše zkoumají při odebrání vzorku..dík za odpověď

Nejlepší odpověď
kropitko

Když jsem byla těhotná,tak chodil dávat krev partner. Zasílám Vám podmínky k odběru krve

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Da­rov%C3%A1n%C3%AD_krve#ci­te_note-fnbrno-1

Další odpovědi
afro.minerva

Probůh, pokud jsi těhotená, tak krev nedávej. Vždyť potřebuješ každou kapku. Je to přece zbytečně vysoké riziko. Po porodu a po ukončení kojení přece můžeš darovat třeba každých čtvrt roku, ale v těhotenství pobůh ne.