Avatar uživatele
ReHu

Dárek vybalený z krabice a zkompletovaný s mašlí NEBO zabalený v krabici s mašlí a kompletovat po slavnostním obědě?

Mamka si to nesloží a bude nás plný pokoj lidí. Tak mě napadlo, složit to dopředu a přivázat velkou mašli.
Jadná se o stojanový ventilátor, který si oslavenkyně přála.
Co myslíte?
Doplňuji:
Díky za názory.
Krom očekávaného (ventilátoru) jsem udělala i neočekávanou fotoknihu. Ta dala celkem dost práce a také stála pár peněz :). Takže bude i překvápko :).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, johana 56, hanulka11, hanny 2, briketka10, Illines před 4345 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Illines

Oboje ,to neurazi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Milá Rehu,já jsem ta,která by si tyhle dárky,přála složené !Víš,já už nemám na to,abych četla návody jak,co,to dej tam,to tam,to sem., jsem,hloupější,než se zdá !Takže..Slož a daruj..,mně bys udělala radost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

V krabici s mašlí bude pro ni aspoň chvíle napětí!
Doplňuji:
Nemyslela jsem,že by si to skládala dohromady sama.Jistě by to zvládl někdo z účastníků oslavy,kdo má alespoň základní technické znalosti!

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Moje maminka ráda dostává dárky, které sotva se jí předají, tak fungují. Já to mám podobně. Nesnáším jakékoli návody, protože jen „omezují“ mou fantazii a podle toho mé „sestavování“ většinou dopadá.
Za sebe radím zkompletovat, mašli na něj a malé překvapení v neprůhledném balíčku (třeba nějaký mls), aby bylo trochu napětí. 🙂
Doplňuji:
No vida! Přesně takhle nějak jsem to myslela. 🙂

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Já bych ventilátor nechala sestavený s velikou mašlí a pustila ho ,až přijde maminka do místnosti , aby ucítila ten přijemný závan ...... ta kniha ji udělá velikou radost -také jsem jednu k narozeninám dostala a stále v ní čtu a listuji- jsou to krásné vzpomínky na loňskou dovolenou a tím pádem se tam stále vracím.
Tak ať se oslava vydaří .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

Mamka si ten ventilátor přála, tak ví, co v té krabici čekat, asi to moc napětí nebude.
A taky si myslím, že když nás tam bude plno, tak nebude moc prostoru na manipulaci.
Taky bych ho mohla vyzkoušet, když ho složím.

před 4345 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Illi, právě, že já nevím. Vím, že oboje je možné, ale nemohu se rozhodnout, Tak poraďte :).

před 4345 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Pokud maminka není vysloveně technický typ, aby se víc než na ventilátor těšila na jeho skládání ( můj případ ), tak jedině složený, maximálně obalený nějakou látkou, nebo fólií a dárkově omašlený.

před 4344 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek