kamila44444

Dárek pro učitelku

Tenhle rok odchází učitelka, kterou jsme měli moc rádi. Je mladá (cca 26 let) a vždycky jsme spolu chodili na atletické závody, které s ní byly opravdu bezva. Když už odchází, chtěla bych ji něčím obdarovat, ale něčím, co jí zůstane na pamatáku. Kytka by jí hned zvadla :/ Nějaké tipy? Děkuji
Doplňuji:
No… ona vlastně dostává od celého ročníku fotky, ale já jí chci dát něco osobně :)

Odpovědi
iceT

Co takhle fotoknihu z fotkami z těch závodů?

MonkeyKing

Zkus se domluvit s celou třídou!

marci1

Co třeba „perlu štěstí“ ?https://www.go­ogle.cz/search?q=per­la+%C5%A1t%C4%9Bst%C3%AD­&client=firefox&hs=5Qv&r­ls=org.mozilla:cs:of­ficial&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ei=U­ivLUdr8M8HYtQbdi­IGYBg&ved=0CAk­Q_AUoAQ&biw=1366&­bih=606

verka

Hezkou knihu s věnováním.