veverka11

Dárek pro tetu a strejdu k vánocům

Poraďte prosím co mám koupit tetě a strejdovi k vánocům jsou jěště docela mladí je jim kolem 30 a nevim co jim mám koupit.Za odpověď děkuji

Nejlepší odpověď
ReHu

Ahoj, opravdu univerzální dárek k vánocům
asi nenexistuje. Je potřeba aspoň malinko vědět, co se jim líbí nebo je baví. Třeba v uvedené Ikei je spousta krásných věcí, ale také to není vkus každého. I u knížky je lépe vědět, co a jestli vůbec čtou. Kamarádka budě dělat balíček z kvalitní zubní pasty, ústní vody a zubního kartáčku. To si myslím, že se dá považovat za univerzální a spotřebuje se to téměř vždy. Ale jen to jen 1 nápad, podívej se třeba u nich doma, co tam mají, co by se jim hodilo nebo líbilo 🙂. Pro ni třeba dobrou řasenku a pro něj třeba něco po holení. Nebo omrkni, co mají na nábytku nebo na zdi, obrázek, plastika apd. Na něco jistě přijdeš. Renata
Doplňuji:
http://tipnada­rek.webnode.cz/
http://darekpro­muze.webnode.cz/
http://darekpro­zeny.webnode.cz/

Další odpovědi
LuciJe

Pokud hledáte nějaký univerzální dar (tedy nechcete věnovat pozornost zájmům a přáním), dají se doporučit nějaké dárky pro manžele, knihy, alkoholické dary, případně předplacené poukázky (třeba do Ikea).

darkoo

Ahoj, těžko radit, záleží jaký jsou typ lidí.. Co se týče univerzálních dárků – čaj, něco z drogerie, svíčka.. nebo klíčenka, spona na kravatu, pro tetu náušnice nebo nějaká souprava

Zdroj: www.missbijoux.cz

lady-lejdynka

Já bych jim koupila voňavku nebo něco takového určitě jich to potěší.Já jim nekupuji teda nic(nemám už prachy)

LILA

WWW.JOY.CZ...­.......MAJI TAM KRASNE DIARE A RUZNE BLOCKY .....TREBA NA POZNAMKY A NAKUPY…ALE NAJDES JE I VE VETSIM KNIHKUPECTVI.­......HODNE STESTI.......JINAK JA RADA DAVAM I DARKY DOMA UDELANE…NAPRIKLAD DOMACI PASTIKU,TURECKY MED A PODOBNE......

Kajolka

Také drobnosti hodně vybírám na darkoviny. Ten shop se mi osvědčil. Seženu tam vždycky něco pro každého člena rodiny :)

Karel Brož

Tak já jsem letos vyřešil vánoční dárky pro rodinu přesně tak, jak to mám rád 🙂 Hlavní je pro mě při výběru konkrétních dárků praktičnost – tu beru za úplnou samozřejmost, protože bych si hrozně přál, aby mé dárky skutečně ve svém životě využili. Proto jsem například pro tchána letos pořídil kvalitní dioptrické brýle z internetového obchodu https://www.ho­tovebryle.cz/ , ze kterých věřím, že bude mít velkou radost 🙂

kristýnary

Ahoj, a co wellness pobyt? Já jsem tak vyřešila loňské Vánoce pro rodiče. Když jsem hledala nějakou inspiraci na dárky, tak jsem narazila na tento článek https://zena-in.cz/clanek/hle­date-unikatni-darek-k-vanocum-pobyty-v-laznich-ensana-jsou-presne-to-prave , který mě přivedl na nápad s wellness pobytem. Zaplatila jsem ho rodičům a i pro sebe s manželem.

majklhanz

Ideální dárek pro strejdu a pro tetu, je ten který si prožijí spolu. Volil bych třeba nějaké wellness pobyty https://www.tra­velslevy.cz/we­llness-pobyty/ nebo tak něco.

Kajaka

Já můžu doporučit typ na dárek jak k Vánocům, tak k narozkách atd atd.
Já jsem dávala strejdovi k 50 ti nám kurz o víně, on má rád víno, tak mě to napadlo, tak tata byl rád, že jsem to vymyslela :) :)
strejda byl natšenej, originální dárek pry :) Tak třeba se typ bude někomu hodit.

Bakerek

Kajako, kurz o víně, co si pod tím představit? Co to je za kurz, co se v něm dozví? Kolik stojí a kde? :) Nejaké bližší informace bych určitě uvítal.
Díky

Kajaka

Bakerku, kupovali jsme mu Základní kurz: ""Základy somelierství, vina a vinařství v ČR"".
Mrkni na www.vinarskyin­stitut.cz, tam se dočteš vše potřebné 🙂
Snad. Dyštak se ptej.

Bakerek

Jo tak zatím díky, jdu se na to podívat, dyštak se na tebe ještě obrátím. Uvidím.

pavla233

Nebo jim kupte erotické pomůcky.., které najdete na webu http://www.sexshop-erotic.cz/, uvidíte jak budou překvapeni

pavla233

Slíbili jsme vám zajímavé tipy na dárek. Těch může být nepřeberně mnoho. Dárky pro muže mohou být třeba netradiční adrenalinové zážitky, jako je paragliding nebo let stíhačkou. Pokud máte zájem darovat svému milému super dárek podívejte se na <a href=„http://­www.adrenalino­ve-darky.cz/cs/“>www­.adrenalinove-darky.cz</a>.