Xenka

Kde koupit dárek pro sestru (25)?

Ráda bych jí koupila nějaké pěkné, kvalitní tričko, jen je větších velikostí (44) a já nemám vůbec páru tom, kde jí to třeba koupit… Můžete poradit?

Odpovědi
anonym

A chceš to koupit přes internet nebo osobně? Byla ses už dívat v obchodech jako je NewYourker, Gate, CA, HM, F&F, atd…?

anonym

Já ti nevím – asi je to neobvyklé – ale já kupuju oblečení v obchodě – to je, viď???
:-O

Blamark

Mrkni na www.kupsipradlo.cz Tričko tam sice nekoupíš, ale seženeš dárkový poukaz a sestra si vybere sama 🙂