ivysek

Dárek pro někoho, koho jsem dlouho neviděla

Po mnoha letech uvidím kamarádku, bude slavit 30. Ráda cestuje, pracuje v zahraničí. Dřív milovala punk. To je vše, co o ní vím. Chci pro ni vymyslet nějaký dárek, ráda bych něco originálního, co každopádně užije, ale ne žádný lapač prachu – sošky, lampy, atd.
Vymýšlela jsem takové věci jako koupit LED žárovku a vtipně ji zabalit s přáním „ať máš v životě stále světlé chvilky“ … ať ti svítí 20000 hodin… čokoládu? alkohol?
poraďte, prosím… i blbosti mne mohou inspirovat k něčemu jinému.

Děkuji!

Odpovědi
ministri

Přihlaš jí jako dobrovolníka na humanitární pomoc v Africe na 6 měsíců.

Damiana

Myslím, že i bývalá punkerka by mohla ocenit poukaz na příjemnou masáž – jestli k ní budou hrát z CD The Cure, tím líp:-)