Dárek pro nejlepší kamarádku (30)?

Dobré odpoledne… Poradíte mi prosím, co koupit pro svou kamarádku k 30. narozaninám? Je to takový ten styl Pařížanky, nedbalá elegance a přitom pěkné kvítko… Budu ráda za jakékoliv názory, na penězích nezáleží, kulatiny jsou jednou za 10 let přeci…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Něco vybrat v butiku, asi znáš její vkus a rozměry. Pak třeba nějaký kulturní zážitek - vstupenku na nějaký muzikál, divadlo atd. Nebo návštěvu pánského striptýzu. Nebo s ní jet někam na výlet, zaplatit jí nějakou dovolenou někde podle jejího vkusu. Návětěva luxusní restaurace s večeří. Možností je hodně. Hlavní je, jak jí dárek předat, protože stejná věc předávaná má jiný význam podle dárce.

Další odpovědi:

Zlatý

Doporučuji dárek typu "Provence."

myslim, že nejlepší bude nějaký zážitek - bude na co vzpomínat :D

Pokročilý

Jsem také pro nějaký zážitek nebo dovolenou. Co třeba Paříž pro Pařížanku?:-) http://amplion.centrum.cz/…

Diskuze k otázce

Xenka

Pokud je to pařížský styl, pak je opravdu fajn vzít ji na výlet, nebo nějaký pěkný doplněk :P moje kolegyně je podobný styl a má stylové hodinky, které vypadají jako náramek a vypadá to moc dobře :D můžu se jí zkusit zeptat, kde je sehnala :P

MiluskaN3

To budeš hodná, spojení hodinek a stylového náramku je výborný nápad a spojím dva dárky dohromady …

Xenka

Tak moje kolegyně si koupila tyto hodinky http://www.emotio.cz/… . Jdou skvěle designově k oblečení a po výběru toho hodně řeknou o tvé náladě a emocích.

MiluskaN3

Děkuji moc za odkaz, koukala jsem na to a jsou fakt krásné… Popřemýšlím o nich…

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.