MiluskaN3

Dárek pro nejlepší kamarádku (30)?

Dobré odpoledne… Poradíte mi prosím, co koupit pro svou kamarádku k 30. narozaninám? Je to takový ten styl Pařížanky, nedbalá elegance a přitom pěkné kvítko… Budu ráda za jakékoliv názory, na penězích nezáleží, kulatiny jsou jednou za 10 let přeci…

Nejlepší odpověď
Kelt

Něco vybrat v butiku, asi znáš její vkus a rozměry. Pak třeba nějaký kulturní zážitek – vstupenku na nějaký muzikál, divadlo atd. Nebo návštěvu pánského striptýzu. Nebo s ní jet někam na výlet, zaplatit jí nějakou dovolenou někde podle jejího vkusu. Návětěva luxusní restaurace s večeří. Možností je hodně. Hlavní je, jak jí dárek předat, protože stejná věc předávaná má jiný význam podle dárce.

Další odpovědi
brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=d%C3%A1rek%20k%20na­rozeninam

marci1

Doporučuji dárek typu „Provence.“

otazníkybaf

myslim, že nejlepší bude nějaký zážitek – bude na co vzpomínat :D

lota

Jsem také pro nějaký zážitek nebo dovolenou. Co třeba Paříž pro Pařížanku?:-) http://amplion­.centrum.cz/31923-pariz-4denni-zajezd-za-zamky-na-loire-i-s-ubytovanim

Xenka

Pokud je to pařížský styl, pak je opravdu fajn vzít ji na výlet, nebo nějaký pěkný doplněk :P moje kolegyně je podobný styl a má stylové hodinky, které vypadají jako náramek a vypadá to moc dobře :D můžu se jí zkusit zeptat, kde je sehnala :P

MiluskaN3

To budeš hodná, spojení hodinek a stylového náramku je výborný nápad a spojím dva dárky dohromady …

Xenka

Tak moje kolegyně si koupila tyto hodinky http://www.emo­tio.cz/hledani?con­troller=search&or­derby=position&or­derway=desc&se­arch_query=ja­ne+kahn . Jdou skvěle designově k oblečení a po výběru toho hodně řeknou o tvé náladě a emocích.

MiluskaN3

Děkuji moc za odkaz, koukala jsem na to a jsou fakt krásné… Popřemýšlím o nich…