Pavlinka19

Nenapadá vás nějaký dárek pro mamku k Vánocům?

Nenapadá vás nějaký dárek pro mamku k Vánocům? nic mě nenapadá :(

Nejlepší odpověď
redy

To znám, každoroční dilema. Sama nevím, co pro babčinu, když nahodím, jako co by si přála, dostanu stejnou odpověď…
To jsem ti poradila, viď? 🙂

Další odpovědi
KARI05

co naky nahrdelnik, prstynek, naramek? To jsem dala mame k Vanocum docela ji to potesilo.

Drap

Je těžké odpovědět pokud nevíme kolik chceš investovat. Jiný dárek bude za stokoruny a jiný za miliony. Co zkusit vymyslet něco, co by maminku jistě potěšilo, co se týká třeba jejich zájmů,nebo přání.

nosahosa

Když o mamince nenapíšeš ani slovo, ani cenové rozpětí, asi ti těžko budeme radit, co mamince koupit.....

anonym

Vyrob jí něco svejma rukama,to potěší nejvíce.
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=d%C3%A1rky+vlas­tn%C3%AD+v%C3%BDro­by

brillant

Viz http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=d%C3%A1rek%20k%20v%­C3%A1noc%C5%AF­m%20pro%20mam­ku

quentos

KARI05: Vaše maminka dostala k Vánocům „náhrdelník prstýnek náramek“? Co to je, to je nějaká slitina těch tří, kde je od všeho trochu?

anonym

Quentosi,kdo chtěl,tak to pochopil.