BlázíneQxD

Dárek pro kamaráda?

Můj kamarád bude zanedlouho slavit 14. narozeniny a já stále nevím co mu mám dát. Moje finanční situace nedovoluje, abych kupovala nic extra drahého. Jeho sestře (12 let) dám vlastnoručně pomalované botasky (i jemu bych chtěla dát něco na čem bych se podílela), ale opravdu nevím. Jedniné, co vám o něm můžu tak říct je, že rád hraje fotbal :P :D Za každý (normální) nápad jsem vděčná :)

Odpovědi
STUDENTKAEVA

Něco bych mu upekla,třeba koláč :DD jestli umíš píct,nebo nevím jak moc špatná je tvoje finanční situace dej mu něco sladkýho..