VFerre

Dárek pro holku!

Ahoj!
za chvíly u mojí nej. kamarádky budou narozeniny. Bude jí 15 let. Chci jí dát náramek a upéct jí dortík. Co si o tom myslíte dámy? Jenomže nevím jaký dortík. Dělám prof. vaření a cukraření, ale nic mě nenapadá. Co vy máte rádi?
Prosím o pomoc.

Odpovědi
iceT

Nemělo by záležet na tom,co chutná nám,ale spíš na tom,co má ráda kamarádka.
Ale třeba by se ti hodil nějaký recept,jen nevím,jestli se ti zobrazí video,mě to nefunguje,jen zvuk.
http://tescoma­.nova.cz/clanek/no­vinky/marcipa­novy-dortik-4-2-2010.html

ale myslím si,že pokud děláš profesionální cukrařinu,tak snad ani nápady netřeba.

demenceee

já myslím, že je to super nápad ! 🙂 šperk se líbí všem holkám a ten dort ji určitě potěší :D já bych udělala třeba smajlíka, nebo nějaký co vyjadřuje její koníček nebo co má ráda. zkus a uvidíš :))